Od 1. z a č í n a m

Príspevok v téme: Od 1. z a č í n a m
punčáčik

Od 1.10. VÁŽNE začínam chudnúť. Chcela by som pomaly zmenšiť porcie jedla, neprežierať sa, po 17h nepapkať a športovať.
Viem že to nepôjde hneď všetko na raz ale dúúúfam že si to pomyličky osvojím a budem krááááásna.
Teraz je so mňa krááááááásny sloník.
174cm - a momentálne po prežratom dni 108,7 kg!!!! Pane Bože. To som za posledný rok pribrala 16kg!
Pridajte sa sloníky.

nadia317

Pre NP
:-D
Ja som si ho len tak sama zostavila pomocou roznych casopisov o cviceni a stravovani.A aj moja kamoska mi ho vlastne doporucila.Tiez pomocou takehoto stravovania strasne schudla a hlavne si pekne vyrysovala postavu.Je to sice dlhodobejsie chudnutie, ale zdrave a bez jojo efektu.Teraz aj ked mam chut zhresit, tak si obcas nieco dam, ale v ten den makam dvojnasobne.Vsak o com je ten zivot ked sa vo vsetkom a stale obmedzujes.Treba vediet kedy a co si mozes dovolit papat a s cim kombinovat.To je cela veda.No do Vianoc by som chcela mat presne 50 kg.Teraz mam od 51-52 max.A ty ako papavas?Aj sportujes pravidelne?

NP

Súhlasím s nadiou317, ten jedálniček je perfektný, aj ja som pomocou neho schudla a nepribrala späť. Nemáš ho náhodou z -odkaz odstránený-? ;-)
Ak chcete schudnúť pomaly a natrvalo, odporúčam. Ak chcete rýchlo, tak vás yoyo neminie.

nadia317

Sesanka ale to zavisi aj od tvojej pohybovej aktivity...
Ja som sem udala jedalnicek ako sa stravuju fitnesky a kulturisti a mne osobne to pomohlo schudnut.
Ale pokial mas sedave zamestnanie a nemas cas palit kalorie, tak by som si tiez dobre rozmyslela, ci mam papat poobede este aj ovsene vlocky.
No ja mam pohybu az az.Ako som uz napisala.A ked chce niekto schudnut, tak musi aj tvrdo makat!!!Nie je to len o strave.

barbinka

nadia: Len každý má iný metabolizmus. Mne ten môj jedálniček úplne stačí. A ja tiež nepriberám, ale ani nechudnem.

nadia317

barbinka
Ja meriam 163 cm a vaha 51 kg.Tak vidis,ze sa z mojho jedalnicka nepribera.A moje telo si pyta castejsie a menej..A to som tiez vysportovana.Nohy mam az moc svalnate z behania.

barbinka

ale ja nejem málo a nie som ani chudá, som tak akurát. Mala by som aj menej kíl. Mám vyšportovanú postavu z tenisu. vážim 57 kg a meriam 164 cm. Takže nie som žiadna vychrtlina. Jem toľko koľko si moje telo pýta. Nedržím žiadne diéty.

nadia317

poradkyna ma pravdu.
barbinka ked tak vela sportujes a malo papas, tak to tvoje telo dlho nevydrzi..Aby si si neublizila..
A ja tiez vela sportujem.Niekedy denne aj 3 h a z toho aktivne beh a bicykel.Co je myslim,ze dost narocne a plus posilka s 5 kg vahami, tak sa necuduj ze viac papam ako ty.Chcem mat svalovu hmotu a nie byt chuda!
Ja som napisala jedalnicek ako sa stravuju sportovci, ktory robia aj kulturistiku a fitness. No nechcem ta oblbovat..Kazdy pozna svoje telo..No ja musim jest castejsie a menej, aby mi nebolo zle..