Krive zuby

Príspevok v téme: Krive zuby
Ivanhoe64

Caute mam 24 rokov a stale mam krive zuby pretoze som nikdy nenosil strojcek a teraz toho aaj dost lutujem :\\\\\\\'(
Neviete ci sa to da u modernych zubarov nejako spravit ? A kolko by to cca stalo ?
Ide o predne 2 horne zuby jeden mam vykriveny zhruba o 45 % dopredu a ten druhy mi ide trosku do boku :(

ko

linda a kolko to stalo ???bolelo to?...myslim si ze v dnesnej dobe j to uplne normalne kazda jedna ,,celebrity,,to ma...habera dara rolinc atd...

Linnda_260

Ja som na strojček nemala peniaze a tak som nahovorila - uprosila jednu doktorku (žiadny doktor mi to nechcel urobiť), aby mi zbrúsila zdravé zuby až po koreň a nasadila keramické korunky. Viem, je to blbosť vzdať sa zdravých zubov a nikomu to neodporúčam, ale ten pocit z rovných zubov a krásneho úsmevu je krásny a neľutujem. Dodalo mi to sebavedomie a zbavilo komplexov, pretože som z krivých zubov mala neuveriteľné komplexy. Bolo to ale moje rozhodnutie, vedela som o rizikách aj iných možnostiach, zvolila som si túto, nie najlepšiu, ale ako hovorím - neľutujem.

el567

Ahoj, jasne, ze mozes nosit fixny strojcek aj v tvojom veku..neni na tom nic zle, akurat ako ti uz pisali, tak si to budes musiet hradit vsetko sam, kedze poistovne hradia fixne aparaty iba do 18-tky. Mne ho davali pred rokom dolu, teraz mam 24 a vobec nelutujem, ze som sa na tuto vec dala..este rok si ponosim nocny, ale tak za vysledok to stalo..vyslo ma to na 48 000 zatial...

zdenulka

kedze ti to uz nepreplaca poistovne lebo si dospely tak to mas drahe a minimalna doba nosenia 2 roky
myslim trvaly strojcek ten je najucinejsi) stoji to na d desat tisic sk...