hrozne KREPOVITE vlasy. Ako ste sa tej krepovitosti zbavili?????

mirka 23

ten olivovz ma že vraj velke molekuly, ktore sa do vlasu nedostanu. Kokosovy ma menšie, takže prejde aj do vlasu. Preto je lepši

Freya19

a ten olivovy olej naozaj pomaha? ja som si ho dala dva razy a nepostrehla som ziadnu zmenu. a k tomu som mala take cudne vlasy. aj ked som si ich dva krat po sebe umyla boli stale mastne!! mala som z toho strasne nervy :)

Freya19

ano a toho čaju si možeš spravit aj viacej, teda podla toho ci mas vlasy kratke alebo dlhe :) a pouzijes to na zaver umytia :)

mirka 23

no ten olej je fajn, ale ešte lepši je kokosovy a už ked davaš kokosový, tak je super ho primiešať do toho hennoveho zabalu :) alebo do hennovej farby, to je fakt pecka, ake vlasy su po henne.

katka 1111

krepovité vlasy sú dehydrované a vysušené, bohužiaľ mám presne ten istý typ vlasov ako ty a mne pomáha zábal z olivového oleja, trošku nahriať a povtierať do vlasov ale nie ku končekom, zabaliť do uteráka a igelitu a nechať pôsobiť min. 30 min., umyť. Opakovať raz do týždňa, samozrejme môžeš striedať aj s tou žihľavou.

smile4

mirka 23
mam ich take vlnite ale to su take vlny ze tu jedna vlnka tam druha a konec. Celkovo vyzeraju dost zle. Su take polorovne polovnite.

mirka 23

henna by mohla pomôcť. A to máš kučeravé vlasy? Podla mňa, čim viac chemických pripravkov dávaš na vlasy, tým je to horšie.