hrozne KREPOVITE vlasy. Ako ste sa tej krepovitosti zbavili?????

Lucinka33

Haha, ja som na tom tak isto :) Fakt ma super tovar, taky bezne nezozenies. Len by som musela byt milionarka, aby som si to vsetko mohla dovolit :D A z olivelandu si si co objednala? Dobru noc aj tebe :)

LILIII

Lucinka33......Gestil mi este neprisiel no ta pani od ktorej som si ho objednala ma super tovar na mimibazare ze ,ja by som sa tam vedela i pol dna vyzabavat a objednala som si este z ....olivelandu.sk .tak len tolko zatial sa maj dobru nocku

Lucinka33

Ahoj LILIII, este ju nemam, ta pani Silvia mi napisala, ze mi ju uz objednala od dodavatela a zajtra jej ma prist. Posle mi ju tento tyzden, lenze nie som momentalne doma, pridem domov az nasledujuci tyzden v piatok, tak potom dam vediet :) A tebe uz prisiel Gestil-Wonder?

Lucinka33

petka, ja som mala len ovocnu Generu a fakt pekne vonia. A bycie zlazy su vlastne vytazok z miesnej tekutiny byka :)

Baja22

petka, ja mám doma generu kokosovu a ovocnu a rozdiel medzi nimi nevidim len tá ovocná má príjemnejšiu voňu a je velmi dobrá na vlasy

petka18

ktora maska Genera je najlepsia?????

a ta maska Gestil wonder co obsahuje bycie zlazy- co su tie bycie zlazy?????

LILIII

petka18, ja som mala doma gliss kur -liquid silk regeneracny sprej je dobry hlavne na rozcesavanie ,vlasky su po nom take poddajnejsie dobre sa cesu no posoby len kym ho pouzivas akonahle prestanes je to zas to iste, podla mna neregeneruje. S tym co pises skusenost nemam