Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrozne KREPOVITE vlasy. Ako ste sa tej krepovitosti zbavili?????

Lucinka33

nemas za co :) Ja som si od tej pani na mimibazare objednala bezoplachovu kuru od Biosilk, velmi sa na to tesim, citala som na neho mimoriadne pozitivne recenzie :)

LILIII

Lucinka33, .....tak uz ho mam konecne, uz som si ho objednala 500ml super ...si zlata ze si mi poradila dakujem,dakujem,dakujem

LILIII

....baby dnes mi poslali informaciu ,vraj Gestil sa da objednat uz len telefonicky ,takze treba volat,volat,volat. Pisala som tam no odpoved bola " uz len telefonicky".

petka18

ahojte neskusal niekto z vas gliss kur asia straight? uhladil aspon trochu tento sampon vlasy? alebo nejake ine sampony gliss kur???

dionee

bior.sk predavaju kopec bio
kozmetiky a ked som osobne sla navstivit obchod v Novych Zamkoch , ktory
som nasla v predajnych miestach, bola som sokovana pretoze z kozmetiky tam
mali len nieco s aloe vera a sam predavac mi o kozmetike nevedel nic
povdat.

LILIII

Lucinka33 ,dakujem za radu no stranka zatial nefunguje -nada sa mi odtial nic objednat a este som nasla dalsie stranky su to pripravky na prirodnej baze je to www.bior.sk a www.fiore-sk.sk nepoznate niekto tuto kozmetiku ?????????

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrozne KREPOVITE vlasy. Ako ste sa tej krepovitosti zbavili????? - Fórum - ZDRAVIE.sk