Neviem prestat vracat

gejsha

vies co,bud fakt rada a vdacna za to ze stoji pri tebe aspon rodina.no ja som tiez moc pribrala ako som sa vratila z nemocnice ale myslela som si ze som uz dost silna a sebavedoma na to aby som to zvladla,no zial nezvladla som :((vies co,ono je to o tom naucit sa mat rad seba aj s par kilami naviac trebars,ale proste ja napriklad teoriu ovladam za tie roky co som si toho prezial a este aj studovala dokonca dost,ale v praxi to je velmi tazke uplatnit zial :((

zufala 6666

to mas pravdu...aj ked moji rodicia sa o mna stale zaujimaju,no kvoli tej bulimii hroznej ich od seba odradzam...ja mam bulimiu 1 rok.zacalo to,ked som po nemocnici zacala pekne priberat,myslela som,ze budem uz ok,aj sebavedomie sa mi zvysilo,ale to som si asi len myslela,lebo aj tak ho mam pod bodom mrazu..moja vaha je stale taka rovnaka od nemocnice,ale kolise nejake 4 kila...teraz som momentalne nestastna,lebo som pribrala a preto aj nemozem nezvracat..a viem,ze na vahe nezalezi,ale nedokazem si pomoct..ta druha ja mi stale prikazuje co mam robit a nuti ma ist do chladnicky...a s tym jedlom,ja uz si tiez vela veci radsej kupjem sama,lebo sa hanbim,ze vsetko doma vyzieram...aj ked je pravda,ze sa obchodom uz vyhybam a aj zvraciam menej,ale nie je to aj tak nic moc...

gejsha

zufala6666:boze,uplne ako keby som pocula seba,je mi to tak luto ze ja takto vyhadzujem do vzduchu jedlo a hlavne peniaze,lebo ja si jedlo kupujem sama,takze mne na to za tie roky nik neprisiel este :((
nejak si s tym musis poradit a rady tipu jedz viac krat za den male porcie je nahovno zial,to ja velmi dobre viem.ako dlho uz trva u teba ta bulimia?
inak nasi tiez boli radi ze som sa vyhrabala z anorexie,bola som na tom dost zle a proste odvtedy sa o mna ani nezaujmaju znovavobec si nevsimaju mna,co je dost cudne kedze s vahou to u mna riadne kolise aj 25 kg hore dolu...

zufala 6666

no tak nejak....ja som zatial nestratila ani rodinu ani kamaratov,ale bojim sa toho,lebo jedlo zacina byt pre mna posadnutostou..vsetkych pred nim uprednostnujem...ja sa uz ani neviem ovocia najest bez toho,ze by som to nesla vyvracat...a tak sa bojim,ze mi na to pridu,lebo skoro som kvoli anorexii zomrela..bola som na tom velmi zle a teraz ked maju zo mna taku radost,ze som pribrala a jem,sa stane toto..ja im to uz nemozem urobit...to nie..musim si s tym poradit...a verim,ze sa mi to aj raz podari...musi,lebo cochvila mi na to urcite aj tak pridu,ze vecer je plna chladnicka a do rana je napoly prazdna:-(((som ani neverila,ze niekedy do mna vojde tolko jedla kolko teraz...keby som aspon vydrzala zo zaciatku par dni...ale nevydrzim aspon nie teraz..zacalo sa to len raz do tyzdna a teraz aj niekolko krat za den.je to strasne.niektori ludia nemaju co jest a moje jedlo ci uz v rokoch anorexie alebo teraz konci aj tak v zachode

gejsha

joj no to velmi dobre poznam,ja som si odohnala od seba uplne kazdeho,ostala som bez priatela,kamaratov,rodine som ukradnuta,nemam nikoho,mojou jedinou kamaratkou je bulimia a preto sa s tym tazko prestava zial :(( no hej,mna sice nestrasili na lieceni ze z anorexie sa moze vyvinut bulimia ale vraveli mi to,ja som si ale tak verila,verila som ze ja tak neskoncim ale zial nepodarilo sa :((

zufala 6666

ja zlyhavam tiez...stale sa snazim,neprestavam bojovat,ale je mi zle z toho,ze si stale nieco slubujem a nedokazem to...uz vazne netusim...odohnala som si od seba priatela,sice on aj tak ma nepocuva,ale nemam to ani komu povedat,ako sa citim a preco to vlastne robim...lebo sa hanbim za to...a preco sa to zacalo?netusim...aky mam problem,ze to vsetko riesim jedlom...ale neprestavam si verit,len som z toho smutna,ze to nemam komu povedat a ani sa mi to nedari den co den ubieha a ja citim ako ma to poziera,cela bulimia...aj moja sestra ju mala,ale hned na zaciatku som ju stopla a som si zaprisahala,ze mne sa toto nestane...ale baby na lieceni ma upozornovali,ze to je bezne,ze anorekticka prejde do bulimie...a ja som neverila,no teraz viem,ze mali pravdu..ja som ta,co kazdemu poradi,no sebe neviem

gejsha

zufala6666:u mna je to tie presne tak isto,akonahle pridem domov tak by som len zrala a potom zvracala a toto robim aj niekolko krat za den :((u mna to prislo hned niekolko tyzdnov po tom ako som sa vratila z liecenia na anorexiu takze ani chvilku nebol pokoj od tohoto hnusneho svinstva :(( a tiez neviem co robit,ako s tym skoncovat,nejde to...kazdy den zacinam odznova a kazdy den zlyhavam :((

zufala 6666

gejsha:no mne to zacalo 2 roky po lieceni...lebo az vtedy som sa vykopala z anorexie,no mozem potrvdit,ze toto je ovela horsie...stale sa viac nenavidim za to,ze som to zasa nezvladla...neprestavam bojovat,snazim sa vyhybat vyjedaniu chladnicky,ale akonahle pridem domov,je mi jedno kolko je hodin a uz som tam a potom WC a toto dokola...uz nevladzem a hanbim aj bojim sa to vsetkym povedat,sice myslim,ze rodicia to uz tusia....ale strasne sa bojim...nechcem zasa vsetkych stratit a este aj moje ritualy uprednostnujem pred priatelom....je to kurevsky tazke

gejsha

zufala6666 : sice poradit ti neviem,ale dokazem ta velmi dobre pochopit,som na tom podobne,roky uz tapam takto,najskor to bola anorexia,na ktoru som sa liecila a par tyzdnov po navrate z liecenia som vhupla do bulimie,ktora je este horsia pre mna ako bola anorexia...ale nevzdavam sa,nesmiem,musim bojovat aj ked mi to vobec nejde uz 5 rokov...

zufala 6666

ahojte dievcata,ako tak citam,tak vela sa vam dari,co sa tyka bulimie...ja som uz velmi zufala,lebo 3 roky som sa liecila na anorexiu a teraz je to rok,co som vhupla do bulimie...z kaluze rovno do blata...a neviem uz ako si pomoct,nedokazem nezvracat...nic nemozem udrzat v zaludku,ani neviem preco...aj som sa snazila jest pravidelne a mensie davky,ale nefunguje,lebo proste nepocitujem kedy mam dost a aj ked si poviem staci,tak to druhe ja ma aj tak stiahne spat do tej chladnicky a potom sa este viac nenavidim,lebo som to zasa nezvladla....prosim,ak mi viete niekto poradit ako s tym bojovat,tak budem velmi vdacna....dakujem