Neviem prestat vracat

zuzula11

Lulu ... najdi si SILNU motivaciu ... nieco/niekoho, pre co sa oplati zit ... ci je to chalan, buduca praca, alebo dietatko, ktore raz chces mat - a k tomu opis seba, aka by si chcela byt ... nie je to len o kilach, ale aj ako by si sa chcela vidiet - sebavedoma, organizovana zena, ktora ma zivot pod palcom ... a napis si vsetky minusy, ktore zvracanie prinasa ... a potom si nakup do chladnicky to, co by si chcela jest potom, ked sa z toho dostanes .. a k tomu zopar , ale naozaj zopar sladkosti ci jedlo, ktore mas rada ... a nauc sa denne odmenovat za to, co si dokazala ... Nemusi to byt len to, ze si nezvracala, ale napr. ze si zjedla o jedno balenie keksikov menej ... Najsi si kamosku, s ktorou sa mozes o tomto porozpravat ... Je to naozaj dlha cesta, ale da sa ... viem to ... vlastna skusenost, mna z toho dostalo ho, ze som si nevedela predstavit, ako prezijem tehotenstvo, ked budem mat chut na rozne jedlo ... a chcela som byt pre svoje babo zdrava a silna matka ... podarilo sa, teraz mam dve zdrave deturence a problem s bulimiou je 10 rokov prec ...

imka

bože ja sa nestačím čudovať,koľko veľa je bulimičiek a anorektičiek...to ozaj ten "chtíč" byť štíhlou dokáže spôsobiť takéto problémy?

drobeeec

ahoj lulu56, uplne viem čo prežívaš, bulimia je niečo strašné a stále tvrdím že kto to nezažije nevie...ja trpím už 4 roky a stále s tým bojujem...čím dalej tým viac to ubližuje mojej psychike...momentálne mi zistili zdravotné problémy a to všetko "vďaka" tej hnusnej chorobe...preto som sa rozhodla s tým skončiť-kôli mojmu zdraviu a dúúúfam že to tak vydrží...tebe držím palce a ver že sa treba pozbierať čím skôr v záujme tvojho zdravia...chce to vela síl a pevnú vieru ale každý den bez zvracania ťa bude posúvať a bude to lepšie a lepšie, ver mi...

masdost

choood za psychiatrom daj sa liecit a nie tu vypisujes a nic nerobis aby si s tym bojovala.Si myslis,ze tu ta niekto presvedci,ovplyvni? booze