Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Garnier Pure Active - Peeling proti čiernym bodkám

nikita2269

Ja osobne mám s tou kozmetikou dobre skúsenosti. Mám čistiaci gél, krém a peeling. Sú fakt super, okrem malých nedokonalosti mám tvár fakt úžasnú :) Určite pôsobia silnejšie, ak používate všetko spolu :P

Lily100

neodporučam na zmiešanu alebo suchšiu pleť lebo strašne vysušuje a mne sa veľmi nezda že by pomahal na čirne bodky skor nie ako ano

katka...

Cierne bodky sa trochu zredukovali, plet je hladsia, ale od dokonalosti ma daleko. Ale napriek tomu, nic lepsie som este nenasla. Mam k tomu aj krem.

bara017

ahoj, ja mam ten gel cistiaci z tejto rady a co ja viem, podla mna vyrobok ako kazdy iny, nic specialne, urcite necakaj zazraky od neho.. ale tak fajn to osviezi, len treba tvar potom nakremovat lebo ja mam pocit ze ju mam velmi suchu po umyti tym gelom..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Garnier Pure Active - Peeling proti čiernym bodkám - Fórum - ZDRAVIE.sk