Nádor štítnej žlazy

Príspevok v téme: Nádor štítnej žlazy
sisa72

chcem Vás poprosiť ak máte niekto skúsenosť s touto zákernou chorobou o radu.. pred mesiacom si manžel nahmatal zvätšené uzliny na krku.. išiel k obvodnej ta mu predpísala antibiotiká po vybratí išiel na rengen .. nemal to ešte dobre tak mu dala ešte jedny antibiotiká a poslala opäť na rengen, kde mu zistili uzlíček priemeru jeden cm na štítnej žlaze.. poslali ho na onkologiu, kde mu urobili punkciu a vysledok bol hrozný .. punkcia je pozitívna musí isť na operaciu už 9.10.. pri opke mu musia vybrat podľa histologie bud pol alebo celu štitnu žlazu..robia to počas opky.. manžel je z toho hotový chodí ako bez duše má len 38 rokov nepije, nefajčí a športuje.. sme nanželia 18 rokov a náš spoločný život je OK....ja sa síce tvarim pred ním že to bude v poriadku nechcem mu dat najavo ako ma to veľmi bolí a ako sa bojim čo bude dalej...chcem Vás poprosiť o skusenosti...

Dakujem
Sisa
--------------------------
www.zdravie.sk - Nádory štítnej žľazy

Súvisiaci obsah

pani Mária

Kašlať na nejakých primárov. Liečiť by sa mal vedieť každý sám. je to jednoduché. Neviem prečo by sa mali "doktori" priživovať na ľuďoch.

Ivka 1

Hell28 ozvi sa mi na mail, poradime sa s primarom odd.alternativnej mediciny a liecebnej vyzivy ako postupovat v liecbe.

siveta@orangemail.sk

pMaria

Bez 2 stoliciek sa da žuvať. ponechať si v zuboch amalgam znamena, že sa časom otravia aj okolite zuby a pride o dalsie zuby. Amalgam je jed.

Paranoja byva sposobena otravou prednej časti mozgu, kde prebieha planovanie. Clovek uvazuje spravne, ale pomalsie. Pre zaujimavost otrava zadnej casti mozgu sposobuje zly zrak. Paranoja zmizne po vycisteni mozgu, napriklad liekymi proti tazkym kovom.

Alzaimer je sposobeny otravou mozgu, tuším hliníkom.

Cukrovka bývy spôsobená otravou žlazy na vylučovanie hormonu na regulaciu cukru v krvi - pankreasu, či hypofízy. Po detoxikacii sa obnovi tvorba hormonu a cukrovka zmizne.

Winry

? pMaria, to mi pride trochu ako paranoia :) Na tomto fore predsa prispieva viacero ludi ktori nie su moc na strane konvencnej mediciny, a nezablokovali ich. A k tym plombam, ak bielymi kompozitami myslis biele plomby, tak nie, nedrzia, aspon na stolickach nie, vidim to predsa z mojho okolia. Preto ich zubari na stolicky nechcu davat (kebyze im ide len o zisk, tak by predsa mali chciet, lebo su drahsie, nie...). Takze co mam teraz robit podla teba? Dat si amalgamy vyvrtat a nechat dole na stolickach 2 velke diery? No nielen ze by to vyzeralo hrozne, ale vsak je to aj neprakticke (usadzovanie jedla a pod). Cize aka je podla teba alternativa?

StanleyH

pMaria, krasne pises, ja sa snazim tiez davat osvetu o produktoch ktore funguju a aj argumentujem, lebo aloe, tabletiek a syntetickych vitaminov je vela a ziaden o sebe nepovie ako funguje lebo dileri nevedia ani co predavaju. Kazdy je mudry ze mu nic neni a nemusi sa zaujimat o zdravu vyzivu a zrazu je tu 60tka a ma alzheimra alebo cukrovku.

pMaria

Zanedlho mi zablokuju pristup do tejto diskusie. Mala by si vediet ze doktori ti nepomozu a budu ti klamat. AK chces radu, nechaj tu mail, mozno sa ti niekto ozve. Pride ti aj kopa reklamy (aloe vera, kolodine striebro, vselijake zazracne lieky) ale budes mat aspon sancu. Sem mozu pisat iba ludia ktori klamu. Toto je stranka organizovanej mediciny. Stranka BigPharmy, obrovskeho biznisu s tabletkami a utrpenim ludi. Zdravi ludia neprinasaju ziaden zisk, nie je tu zaujem o vyliecenie, iba o dlhodobe liecenie s pochybnymi vysledkami.

pMaria

Biele kompozity drzia na vsetkom, su chemicky prilepene na zuboch. Ale lepsie nemat nic ako amalgamy. postupne sa ti bude zhorsovat otrava ortutou a zacnu ti pribudat dalsie choroby. Kazdy sme iny, kazdemu ortut sposobi nieco ine. Zacina to soplikom, zlym zrakom, zapachom z pusy, neskor bolesti zubov, zapaly, teploty, cisty, rakovina. Normalne je mat zdrave zuby. Zvieratka v lese si neumyvaju zuby, nedavaju si ich vrtat ani plombovat a maju ich krasne a zdrave cely zivot. Pripadne kazy sa daju vyliecit kostihojom. Ale nebudu sa ti kazit. Urcite nepouzivaj zubnu pastu s fluorom. Fluor sposobuje kazivost zubov.

Winry

pMaria - ano, lenze co dat namiesto amalgamov? :/ Myslim ked su na stolickach...odtial biele plomby dost vypadavaju.

pMaria

Velke davky tazkych kovov mozu byt aj z ockovania, detom pichaju do zil hlinik a ortut. Ockovanie treba odmietnut, je to svinstvo a proti nicomu nechrani. Dalsi zdroj su chemtrails, denne dychame hlinik. Tazke kovy su aj v anorganickych pigmentoch (farba na vlasy, ruz, tetovanie, farby na predmetoch)... a dokonca aj vo vitaminoch z lekarne.

pochvalen Jezis Kristus

pMária

Nadory na stitnej zlaze su prirodzema reakcia tela na jed v tele. (nadory su vseobecne utvary ktore viazu jed a brani otrav etela). Taku velku otravu dokazu sposobit amalgamy v zuboch. Amalgam je taka strieborna az sivocierna vypln zubov od zubarky. Ortut je jedovata, to sa asi zhodneme. Amalgam je zliatina ortute a inych jedovatych kovov, ako je kadmium a striebro. Ortut je v amalgame viazana, ale pomaly sa uvolnuje a za 10 rokov sa polovica ortute presunie so tela. Jeden amalgam obsahuje asi 1 - 2 gramy ortute. Takze za 10 rokov pri 8 amalgamoch ma clovek v tele 4 gramy ortute. Ortut sa moze ukladat kdekolvek. AK sa uklada do stitnej zlazy, prirodzena reakcia je tvorba malych nadorov, ktore ju viazu. Po odvrtani amalgamov by nadory mali zmiznut, potom po zacati brani liekov proti tazkym kovom (ortuti) by si mala vyzraviet. Otrava ortutou je vazna a detoxikacia trva roky. Doktori su svine, otravia clovek akoli zisku, zarabaju na zakrokoch. Keby boli vsetci ludia zdravi, co nie je problem, ak by doktori skrachovali.