studene ruky a nohy

Príspevok v téme: studene ruky a nohy
je mi zima

Ahojte. Viem ze tento problem by mohol suvisiet s nedostatocnym prekrvenim apod, ale ide o to ze mam tento problem len od jesene do jari, hlavne kym poriadne nekuria (byvam v panelaku). Neustale mam studene nohy aj ruky, nepomahaju ani teple papuce, casto pijem teply caj ale to ma zahreje tak na hodinku a potom sa to zas vrati.. neviem co s tym mam robit, inde ako doma sa mi to vobec nestava :(

bianca33

tento isty problem mam aj ja od jesene do jari stale studene nohy a ruky, mne pomaha amitamin® Ginkgo complex, je aj pre alergikov, uzivam ho kazdy rok

femme

Sama som to ešte neskúšala (lebo tento problém nemám), ale počula som od starších ľudí, že je dobre pretlačiť cesnak - ten primiešať k troche bravčovej masti a túto zmes si naniesť-natrieť-votrieť na chodidlá
Priložte potom len servítok,obrúsok na chodidlo, navlečte mikroténový sáčok a obujte si ponožku
Vraj to má veľmi dobré účinky, tak vyskúšajte, však vo väčšine domácnosti cesnak s masťou zväčša sú bežnou súčasťou domácnosti, tak za vyskúšanie nič nedáte