90dňovka od 2. 10. :)

zlato

Dievcata, vzdy som prekvapena, ked sa rozhodnete vyslovene sa trapit s roznymi dietami. Nie v dietach je chyba, ale vo vasom pristupte k jedeniu. Treba riadne sa najest zeleniny, ovocia, nizkokalorickych jedal a pridat pohyb.
Aj ja som mala miernu nadvahu, ktoru som chcela znizit a tak som nasla tuto stranku. A kym som sledovala na tejto stranky aktivity o chudnuti prisla som na to, ze pokial nenastartujeme v mozgu spravny pristup k zdravej zivotosprave a pohybu, tak budeme zbytocne denne vyratuvat ako malo sme jedli, ako sme boli hladne, ako sme zhresili atd...a kila predsa nepojdu dole. Je zbytocne trapit sa mesiac - dva. Moje kredo je : NIE DIETE !!! ANO SPRAVNEJ ZIVOTOSPRAVE PO CELY ZIVOT !!!!

miumiu

len aby som vydrzala :P Tak ty teda das dolu 15 a ja 6 a budeme obe spokojne :D Moja mama pred par rokmi dala dolu 20 a odvtedz tvrdi, ye vacsia hmotnost sa chudne lahsie ako par kil, teray ked trosku priberie tak prave tych 5 kil jej ide tazko...

miumiu

halu13 nemam :(( Jedna vec je vaha a druha je, ako ta vaha je na cloveku rozlozena a v mojom pripade to moc dobre nevypada...a navyse som pribrata, nie je to moja normalna vaha a to ma stve :/

miumiu

no a meriam 165 a vazim 58...a mozno aj viac, v pondelom napisem presne :) Idelanu vahu som mala 52 kil, takze dufam, ze sa mi vrati a ja navleciem nohavice spred troch rokov....

miumiu

aj ja sa pridam,a le az od pondelka, bo mame svadbu no a nejedzte na svadbe :P
Este sa chcem opytat, ci moc vadi,a ke si prehodim obed (popripade uplne odignorujem) a veceru...mam totiz zamestnanie, v ktorom som od 11 do 18 uplne zaneprazdnena a nemam cas jest...

haluz13

takze holky..zacinam az od nedele, lebo som este v zahranici a neda sa mi to momentalne drzat..ale uz vazne zacnem :D...a vam to ako ide?

jully

Ahojte:) Chcela by som sa pridat k 90 dnovke.Beriem ju vazne uz od vcera ale tak no...:) Len ja ju nerozlisujem tak,ze papam bielkoviny,potom sacharidy a tak...ale skor nekombinovana strava.Cize zemiaky bez mäsa,ryza bez mäsa,Pecivo ziadne,iba ak tak ciste celozrnne pecivka :P cize vcera som papala trochu tresky len s rajcinkou namiesto chleba.Moja mamina sa tak stravovala a schudla 15 kil.Tak to idem skusit.Trosku som zacala aj cvicit...postupne,brusaky,aj pilates.Cez leto som behavala ale uz sa mi nechce do tej zimy:)Tak a mam 160 cm a 60 kg co je moooc vela na to ze som mala.Najtazsie to bude so stehnami...jáj.Idem na to :P