90dňovka od 2. 10. :)

mmmmm

ahojte baby už sa mi pred 3 rokmi podarilo schudnut 15 kg ale vsetky tie kila sa mi pekne vratili a teraz som z toho nestastna nevim zacat to je najtazsie viem ze potom uz to ide 2 kilicka mam dole ale bojim sa ze stratim volu myslim ze ked budeme drzat spolu pojde nam to lahsie

haluz13

a mirinka...myslim, ze by to nemalo vadit..ved skus a uvidis co to spravi :)..tak baby tesim sa..spolu sa nam to bude drzat lepsie...ja som dneska nemohla zacat, lebo som odcestovana v zahranici..ale zajtra zacinam naplno ...som zvedava, dokedy mi to vydrzi :D

haluz13

ano mala som jojo efekt ale nie v tom pravom slovazmysle..nepribrala som uplne na povodnu vahu...od tej diety ubehol uz skoro rok..a ja som sa dost prezierala...takze ak by ste sa nadalej stravovali normalne, jojo efekt by nemal byt...mozno nizky...

zuzinka 20

inak ja by som potrebovala tak 10 az 12 kil...ale aj po 8 uz budem vyzerat celkom super:D...
zatial mam 60kg rano. a som mini cize je to dost na mna...
inak take kaficko kazdy den aj s mlieckom..nizkotucnym...sa moze?

zuzinka 20

haluz 13...takzee si mala jojo esfekt?..ked ides zase drzat?...inak neviete kolko sa schudne tak za dva tyzdne?

zuzinka 20

caute pridavam sa..ale uz d zajtra....
naco cakat ked uz mozme zacat:)))...takze zajtra mam bielkovinovy den....
takze baby sup na to...dufam ze to teda nebudem drzat sama...lepsie sa viacerym:DD

mirinka.r

haluz13 ...ja sa k tebe rada pridam, ale rada by som to kombinovala s dietou Edity Sipeky, teda dodrziavala by som tie dni bielkovinove, sacharidove...atd... ale jedla by som ich v case, kedy predpisuje dieta Sipeky, 4x denne...hm? myslim, ze to by malo uspech...ja chcem zhodit tiez cca. 18 kg...teraz mam 70 :o(

haluz13

ahoj..no ja chcem zacat drzat tu 90dnovu rozlisovaciu dietu..ked som ju drzala pred rokom, tak som na nej schudla okolo desat kil za pat tyzdnov..