Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

UKF NITRA - 2010/ 2011 - ODBORY BEZ PRIJIMACOK.

alzbee

No inak ako pise kvetinac, tak ja som nechcela ist na UKF i napriek tomu, ze som pocula, ze enviro je tam jeden z najlahsich odoborov..asi prvykrat v zivote som si vybrala tu tazsiu cestu a sla radsej do BA, kde som musela robit aj prijmacky na ten odbor:)) vies ako sa hovori..tazko na cvicisku, lahko na bojisku :-P lebo ked raz clovek ziska ten titul a chce aj v danom odbore pracovat, tak naozaj uz budu mat nanho aj nejake poziadavky, budu ocakavat, ze naozaj nieco vie...

kvetinac

hocikde sa uprac, len nie na UKF ... Shitna skola... bo po jej absolvovani zistis, ze Ti nic nedala, a ze je to premrhanych par rokov ...
Ludia preco hladate skoly bez prijmaciek ? Titul uz dnes nic neznamena ... Uz beha tolko Bc., Mgr., Ing, Phd ... a ine skratky po svete, ze to uz stratilo opodstatnenie ...

alzbee

Neviem, ako je to teraz, ale byvaleho tam vzali bez prijmaciek a to si dokonca az v septembri podal prihlasku...bol to odbor muzeologia, kde sa malokto hlasi..ale bolo to uz pred 5rokmi, takze neviem, ci aj teraz je ten odbor stale tak nepopularny, ze tam beru bez prijmaciek...a vlastne aj mna tam minuly rok vzali bez prijmaciek na environmentalistiku (ale nesla som tam)...myslim, ze blizsie info by si mala najst na ich stranke alebo vasa studijna poradkyna by mohla vediet viac.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.