Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LAKOMOST ?

Príspevok v téme: LAKOMOST ?
Alan44

Rad by som vedel vas nazor na moj problem,ktory ma trapi. Mam priatelku,vsetko je ok az na to,ze jej kupujem rozne drobnosti-oblecenie,kvety,topanky.....len aby som jej spravil radost a ja od nej dostanem daco akurat tak na narodeniny a pod. Aj ked ideme niekde do obchodu hlada len nieco pre seba. Nikdy sa ma neopyta,ze ci nieco nechcem. Ja to pre nu robim,lebo ju lubim a chcem aby bola stastna. Nepotrebujem od nej nic,niesom na nikom zavysli,ale potesilo by ma keby mi kupila niekedy daaku hovadinu,len tak pre potesenie. Chapete?

SOFFA

tak jej ani ty nic nekupuj a uvidis jak zareaguje.....aj malickost obcas potesi,a hlavne ked to necakas.take darceky mam najradsej.tiez mojmu kupujem sem tam niejaku drobnost,aby vedel ze na neho myslim.o tom to je..

schelby

hm, ja som to mala podobne pri byvalom, co ti jedine mozem poradit, prestan jej kupovat hocico, tiez jej daj darcek max. n nejaky sviatok, mozno sa uvedomi. Ona to totizto berie ako samozrejmost. A nie su iba zeny take ale aj chlapi. !!! osobna sksuenost. Nic netreba prehanat ani s darcekmi. Vzdy polka mojej vyplaty sla na ex, a co z toho? Teraz si to vycitam aka som bola sprosta...

smejo00

Niektore zeny si nevazia co maju a ked to strati tak az potom si uvedomia co mali. Co by som dala ja za to keby mi manzel nosil take drobnosti.

lilinka 1

Alan skus sa s nou porozpravat,komunikacia je vo vztahu velmi dolezita. Ja si tiez myslim,ze to bere ako samozremost. U nas je to tak trosku podobne. Ja tiez kupujem frajerovi viac drobnosti ako on mne,ale neriesime to,lebo vieme,ze sa lubime.

alzbee

Mna to len tak napadlo, lebo mam brata, ktory je o 7rokov mladsi od priatelky a tiez jej toho dost vela kupuje:))...kazdopadne riad sa tak, ako ti pise jajka...trosku utrhni z toho davania darcekov, ze ako sa zachova..

alzbee

Ale vlastne nie si moj brat, ked sa volas Alan :)) a postlacal si zle klavesnicu...ak si vsimnes, tak A je vedla S :D :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

LAKOMOST ? - Fórum - ZDRAVIE.sk