Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztah na dialku

tatianka24

Citlivka, nehnevaj sa..toto nie je dialka...
Ja som s priatelom 9 rokov a tento posledny fungujeme dialka PO/ Presov/- Nemecko... planujeme svadbua hodlame to vydrzat...
Kto chce vydrzi, kto hlada dovody preco nevydrzat, preco sa rozist nevydrzi...

qwerty856

to zalezi len na vas dvoch, ako vztah chcete. ja mam skusenoti take, ze po case, ak sa chcete posunut dalej, nastane problem. vztah je o vzajomnej blizkoosti, o pocite mat niekoho nablizku...namyslim hned sex! mne sa jeden vazny vztah na dialku kvoli tomu rozpadol - odcudzili sme sa. odvtedy vztahom na dialku neverim. prosim ostatny odpuste skeptikovi. :-) no ale ked mam byt skutocne objektivny, moj terajsi vztah zacinal tiez na dialku - tiez nr, ba.vidali sme sa dva krat za tyzden a skoro kazdy vikend spolu. vyhoda je, ze mam auto, ale bolo to riadne namahave. preto sme si hned ako sa dalo, poriesili spolocne byvanie cca po 3 mesiacoch. uz sme spolu 3 roky a klape to./mame 31 rokov...troska rozdiel/ ani jeden z nas nechcel uz vztah bez perspektivy-kym z niekym nebyvas, nepoznas ho-moj nazor. nas kamos s kamoskou funguju cez turancar, ale uz to moc nezvladaju-hlavne baba, je to unavne. toto je prosim len moja osobna skusenost, ziadna vseobecna forma, ale podla mna vztah na dialku nie je pravy vztah, no existuju nutne vynimky. v kazdom pripade sa otvorene porozpravajte co obaja chcete-ako sa pozerate dalej a co k sebe citite...

alzbee

No mojej kamosky sestra ma priatela Americana a uz tak funguju 3 roky, ze sa stretnu parkrat za rok na dlhsiu dobu...ale zalezi aj od toho, kto co povazuje za dialku :-)) ale kazdopadne, ako som uz pisala v prvom prispevku- BA-NR je zanedbatelna dialka :)) ved z BA chodia busy fakt kazdych 1O minut do BA :D

wendy29

To nemoze byt dialka,moj priatel je odo mna 2300km,uvidime sa az koncom decembra.Ved busy funguju a kto chce,cestu si vzdy najde.nevzdavaj to.

veroniiika

tymto sa netrap....NR BA...to mas skoro ako za rohom :) ja mam vztah na dialku, 1000 km, prip. 1300, zalezi, ci som doma, alebo v skole a je to fest tazke. Ale vsetko sa da prekonat, ked lubis :) prajem vela lasky :)

S1M

U mna je to 4 roky a byvalo to BB-Brno a teraz je to posledne 2 roky BA-Brno. Nic nie je nemozne ked sa maju dvaja radi :)

lleilla

tak tak,u nas je to 570 km a fungujeme dokonale 2 roky,vsetko sa da,len treba chciet a to,ze su si dvaja ludia navzajom vzacni,ked sa nevidia kazdy den tiez nie je na zahodenie :)

regyna

Vzťah na diaľku môže fungovať, ale musia byť na to dvaja - ja som bola na to sama, takže to padlo....ale ako povedala Gill - treba chcieť. Držím palce!!!

misa*

tomu hovoris vztah na dialku?:)a keby ti robil muz v zahranici ako moj a videli by ste sa mozno po troch,styroch tyzdnoch len na vikend..to by si ako nazvala?ale nestazujem sa super nam to klape a dialka nie je problem v laske

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztah na dialku - Fórum - ZDRAVIE.sk