Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Inter Beuty 2009

ranada

Jasne ze tam sa kupuju vstupenky, ja som ich dostavala skor, kedze som robila na zivnost v salone krasy :) Tak potom tam sa dozvies aj o programe.

tamy1

zatial nie, a chystam sa tam zajtra ... zatial :) vstupenku budem kupovat na mieste.aspon myslim-ci sa daju aj niekde v predpredaji?

ranada

Presne tak, konaju sa tam aj rozne sutaze, kde sa prezentuju ucesy, extravagantny make-up, oblecenie, potom su tam ukazky ucesovej tvorby real-time, a naozaj tam mas siroky vyber sminkov aj vselijakych prkotin :)

tamy1

presne to posledne, nakupit nejake sminky, pokukat kozmeticke novinky :) , pripadne robia tam aj nejaku show v zmysle ucesy, make-up,nehty?

ranada

Zalezi od toho ze co potrebujes. Interbeauty je hlavne pre majitelov salonov krasy, ci wellness studii, ci zivnostnikov. Ale aj pre beznych ludi, len tak si nakupit nejaku kozmetiku, sminky, pricesky, za prijatelnu cenu :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Inter Beuty 2009 - Fórum - ZDRAVIE.sk