straaasne sa trapim kvoli laske

Príspevok v téme: straaasne sa trapim kvoli laske
maro

ahojte,
uz neviem co so sebou, napadaju ma cierne myslienky, do nicoho nemam chut a mam hrozne depky...asi pred 2 mesiacmi sme sa rozisli s priatelkou po roku a 2 mesiacoch vztahu...nie jeto mozno taka dlha doba, ale vemi ma to zobralo, ja mam 26 rokov a ona ma 21..nikdy v zivote som nebol taky zalubeny a stastny ak orpave s nou....vsetko nam klapalo, boli sme spolu velmi stastni, nevedeli sme byt jeden bez druheho, proste velmi sme sa lubili, az na nejake tie hadky ktore vznikali kvoli totalnym hlupostiam a hlavne kvoli jej chorobnej ziarlivosti.... ja som hu bral taku aka je aj s jej chybami...jej zacala asi po roku vztahu vadit moja povaha, ze vraj neviem ustupit a spravam sa ako male decko... posledne tyzdne nasho vztahu som bol dost podrazdeny kvoli praci a vznikali castejsie hadky...az jedneho dne necakane povedala koniec!!! ako dovod povedala ze chce byt sama, lebo vie ze ma velmi trapi svojou ziarlivostou a dalsi dovod je ze nevie zniest moju povahu....pri tom co sa tyka mojej povahy to nebolo nic strasne co by sa nedalo riesit, vadili jej totalne malickosti ktore by som vedel odstranit a popracovat na nich.....som si isty ze keby ze etse raz to skusime tak nam to uz vyjde, lebo vela veci som si uvedomil kde som pochybil vo vztahu a vedel by som to napravit ale ona uz tomu nedava sancu a prakticky so mnou nekomunikuje,
co ma uplne niči...veeelmi ju lubim a neviem si predstavit zivot bez nej...ale uz nevladzem sa takto trapit a neustale mysliet na nu..co mam robit???

qwerty856

netrap sa, uvidis, ze pride skutocne ta prava! podla mna je este mlada a nezrela. ty si niekde inde-dokazes sa sam zhodnotit a priznat chyba a ako som pochopil, aj ich napravit. suhlasim z nazorom, ze hladala nejaky dovod na rozchod, asi sa na vazny vztah, ako to citis ty, neciti.nadaj sa zlomit. ja som si tiez presiel nestastnou laskou, ale po nej prisla ta stastna prava laska. laska je kolotoc, raz sa ti toci hlava od stastia, raz z toho, ze ti je zle a niekedy sa i poblinkas :-) ale z kazdej lasky, zo stastnej i nestastnej pride vytriezvenie a psotavenie sa na pevnu zem. ked to nie je ta prava, bud rad ze sa to skoncilo, ked je, tak budes s nou kracat dalej a riesit problemy bezneho zivota...ale hlava sa ti pri pravej laske bude od stastia tocit stale... :-) drzim palce

maro

V mojom zivote bola vzdy na prvom mieste a nedaval so mjej ziadne dovody na ziarlenie, ale stale si aj tak nieco nasla..... hmm neviem ci ma ineho, vyzera ze nie, ale tazko povedat....skor is myslim ze ma prestala lubit....ale to neviem pochopit, po takej velkej laske zrazu ma prestala lubit? ...asi jej laska nebola potom dost vyzreta alebo neviem....je mlada, ma kopec moznosti, mozno aj to rozhodlo....ja som na tom ovela horsie, stale ju lubim a neviem ci s inou budem este vobec dakedy taky stastny ako s nou

veverqua

Ked baba ako dovod rozchodu uvedie, ze je to pre tvoju povahu a preto, ze ta nechce trapit svojou ziarlivostou, je to podla mna len zasterka nejakeho skutocneho dovodu, ktorym ta nechcela ranit. Ze chce byt sama? Nikto nechce byt sam. Mozno to bude zniet tvrdo, ale bud sa v jej zivote davno objavil niekto iny, o kom ty nevies, alebo ta skratka uz nemiluje a ty sa s tym musis zmierit. Pretoze ak by ta lubila, toto by urcite neboli dostacujuce dovody na to, aby ta opustila. Je to len moj pohlad a nazor.

nia555

Ahoj ja viem chapem ta ze ako strasne sa teraz citis to je taky zly pocit proste strasny ... ale tvoja ex uz asi necche byt s tebou a cim viac budes tlacit na pilu aby ste boli zase spolu tak tym dalej to bude horsie tak tomu nechaj cas nech si vsetko premysli ked ta bude este lubit tak ona sa ti ozve vies... a ked nie prezijes mne sa tiez nieco podobne stalo najprv tak prve 2,3 mesiace ma to vlemi trapilo no potom to zacalo ustupovat az nakonniec som zabudla bo som si nasla ineho a podla mna lespieho...) taze tak.

darika

Moro
zle som to pochopila,tak sa omluvam.Ta ziarlivost bola z jej strany.Tak potom?Myslis,ze si jej naozaj nedal dovod na ziarlenie?
Este raz sa omluvam

darika

Tak ju skus mozno chvilku nechat.Mozno potrebuje naozaj zistit co je jej lepsie.Ona mozno vsetko vidi trosku inak ako ty pises.Mozno si jej naozaj ublizil.Ak si skutocne prilis ziarlivy,tak ludia v afekte ziarlivosti konaju velmi zle ba niekedy az agresivne.A ona si mozno povedala,ze radsej z kratsej cesty utecie,akoby si jej mal raz zo ziarlivosti ublizit.Ziarlivost dokaze cloveku naozaj strasne zivot zneprijemnit a velmi ublizit.Ty vies sko to naozaj bolo.A mozno ak toho mala dost,reci a sluby niekedy nepomozu,ked skutky boli ine.

maro

Ona je dost tvrdohlava, ked sa rozhodne tak ju nepresvedci nic a nikto....naspial som jej dlhe emaily, kde som je vyznal lasku na niekolko stran, a priznal som si chyby a olutoval som vsetko kde som jej sposobil aj tu najmensiu bolest.....ona mi opdisala len to ze mozme byt kamarati a s velkou pravdepodobnostou nam to uz nevyjde keby sme sa hned vratili ku sebe, ze musime sa obaja zmenit a potom raz niekedy nas mozno osud spoji....a ze je je takto samej dobre, a chce byt sama co najdlhsie

kisstinka

A ona to už s tebou nechce ani len preberat a dal aza tym vztahom uplnu ciaru?? podla mna ta este musi milovat lebo rok a dva mesiace to neni len taka kratka doba.. a clovek nezabudne po dni

darika

Maro
Skusil si jej to takto povedat,ze poznas chyby,ktore by si mohol skusit napravit?Ak ste sa tak strasne lubili,nemal by byt pre nu problem si este raz sadnut a porozpravat sa.Vypovedat si a vykricat vsetko,co vam vadilo.Vztah je o kompromisoch a tie ak sa nedaju riesit na zaciatku,tak potom bude tazko neskor.Rozhod nie je riesenie.Je to len unik.Silnejsi vydrzi a pobije sa s tym.