Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NAJ kozmetika proti prvým mimickým vráskam,vek okolo 30-tky

Príspevok v téme: NAJ kozmetika proti prvým mimickým vráskam,vek okolo 30-tky
Adulka

Ahojte, poraďte nejakú dobrú kozmetiku proti prvým mimickým vráskam hlavne okolo očí. Mám 26 rokov. Za 4 mesiace mám 27. Vrásky nemám zatiaľ žiadne, len jednu veeeľmi jemnú pri jednom oku.Chcem zmeniť kozmetiku a začať používať už ako prevenciu starostlivosť proti prvým známkam starnutia. Krém okolo očí používam už od 20-ky, samozrejme vždy taký vhodný môjmu veku.Keďže mám suchšiu pleť, ktorá je náchylnejšie na starnutie, chcem sa vyzbrojiť kvalitnou kozmetikou :-D, takže prosím píšte s čím ste spokojní, rozmýšlala som nad niečím značky LOREAL, prípadne Estee lauder.. Tak ak máte vlastnú skúsenosť s kozmetikou pre vek okolo 30-ky, píšte, ďakujem. :-DDD

Sevaska

Ahojte, ja mam 28 a pouzivam Oil of Olay age-defying anti wrinkle hydratacny krem s ochrannym faktorom 15, nocny a ocny krem. Citala som, ze kremy proti vraskam (pre mladsie zeny) by mali obsahovat niacinamid, tak som si kupila prave tieto kremy. Neskor s kyselinou hyaluronovou, tak si prestudujte zlozenie. Mam sice bezproblemovu plet, ale som tiez dost "mimicka", takze mam trosinku vrasky okolo ust, co mi nevadi, skor mi vadia vrasky na cele. Su slabe, ale ja ich vidim. Odkedy som zacala pouzivat ten nocny krem (tyzden), tak mi zmizla vraska aj pol:) Dufam, ze to bude pokracovat, lebo ich mam styri.
Andulka, slnecne okuliare s ochrannym fatorom musis nosit, to je velmi dolezite, uplny zaklad, ani by ma nenapadlo, ze niekto ich este nenosi. Slnko je velmi silne a ked si nechces koledovat o problemy vacsie ako vrasky, tak si ich chod kupit.

bebela

Ja mam kvalitne brile, no toho zlozvyku som sa nezbavila, aj tak sa mracim. mracim sa aj ked nieco rozpravam, alebo ked rozmyslam :))

bebela

29 som mala pred tyzdnom, ale vrasky som mala uz ako 26 rocna na čele hlavne, inde mam peknu vypnutu plet. Ked svieti slnko, alebo ked si licim mihalnice, strasne sa mracim, to z toho. A nad nosom tie dve vrasky su hrozne. Nic na to nepomaha, ziadny zazrak.

Adulka

Ja budem mať vo ebruári 27, pleť mám zatiaľ peknú, len pri pravom oku mám veľmi jemnú vrásočku, no tú si druhý ani nevšimne, len ja ju vidím zblízka v zrkadle...

bebela

to ti zavidim ze nemas vrasky :) Si stastna zena. Ja ich mam na čele plno, tiez mam suchu plet a staram sa o nu ako mozem. Su to mimicke vrasky, ktore sa prehlbili :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NAJ kozmetika proti prvým mimickým vráskam,vek okolo 30-tky - Fórum - ZDRAVIE.sk