Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make-up

siisa 25

ale oba su dobre,ale vichy dermablend nie normateint,ten je otrasny to je fakt,ten la roche je tiez fajn,ale ja som zavisla na dermablend,lebo super kryje no az moc,ale mne to nevadi a ten la roche trochu menej,ale tiez dobre kryje

ich

Neviem nemala som ho ale mala som od VICHY a nebol taky uzasny.To len pre porovnanie,ze obidve dve znacky su v lekarskej kozmetike.Tymto ta nechcem odradit iba informovat.

Nikolina

ahoj :) má niekto skúsenosti s la roche posay toleriane teint COMPACT?? lebo neviem či si ho mám kúpiť..odporučila mi ho kožná ale je dosť drahí tak sa chcem uistiť či sa oplatí

lienka lenka

n,, ďakujem za odpoveď, a tá 150 je taká tmavšia? je pravda že je odolný dotyku? inak veľa žienok ho chváli, že je dobrý na mastnú pleť, dnes pôjdem na lov do DM :)))

lienka lenka

Mirka a Lili ďakujem za radu :) inak už som rozmýšľala aj nad miracle touch, neviem sa rozhodnúť. ten lasting performance sa mi zdá že má svetlé odtiene, ja som trošku tmavšia, kuknem miracle, ten som si nevšimla.

n,,

ja mám MF lasting preformat nevime ako sa to píše:D aaaa už som mala aj iné make-up a tento poviem že je najlepší mám odtien 150 a uplne mi sadne na plet perfektne prekryje...
:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.