Zapal posvy

Nicka

Ja som bola u doktorky, uz som dobrala co mi predpisala, a momentalne aj cakam na vysledky, ale zakazdym budem musit utekat za nou nech mi nieco predpise? preto chcem vediet ako sa toho vyvarovat a pripadne aka je samoliecba

katkazv

Na tvojom mieste by som určite išla k doktorovi. Nemusíš mať zápal, ale nejakú infekciu alebo kvasinky. Ak si to budeš preliečovať sama a poriadne nevieš čo ti je, môžeš si len zle narobiť. Doktor ti urobí výtery a budeš mať jasno.

Nicka

pri mori som nebola, a kupaliska navstevujemn minimalne. U mna je to momentalne tak, ze svrbenie pocitujem len obcas, jeden - dvakrat denne, potom co som dobrala tie capiky. Znamena to, ze je to nedoliecene, alebo to ide odznova?

aluska

verejne zachody, sprchy, plavarne, kupaliska, mozno aj more (kedze niektori ludia si ho mylia s hyg.zariadeniami), antibiotika, antikoncepcia, slaba imunita atd atd
radsej chod k doktorovi, lebo ak ti to nahodou prejde na zapal vajecnikov tak sa moze stat ze mozes byt neplodna..a to asi nechces...chod k doktorovi a ten ti da lieky...ziadne capiky a spol to je nic