kolko cigatiet vyfajčíte denne?

darika

Ja keby som to mala definovat,tak neviem.Davam do seba dym,ktory vlastne ani nevonia,ani nechuti,ani sa z neho nenajem,ani nezahasim smad.Ja neviem preco to proste s clovekom a jeho telom tak mzamava,ze tomu neodola.Som pysna,ze som to dokazala obmedit na take minimum ako je teraz,ale aj napriek tomu sa hnusim sama sebe v ten moment,ked si zapalim.A aj tak to robim.

radca

Fajcenie je silna zavislost, porovnatelna s najnavykovejsimi drogami. Dokonca sa hovori, ze vacsina ludi nefajci preto, ze chce, ale preto, ze musi.

darika

Peter
Neda mi napisat este raz.Ja s tebou suhlasim absolutne.Netreba vinit stat tym,ze su ludia,ktori proste museli skusit.Ja som bola mlada,ked som si dala do ust prvu cigaretu.A mali mi vtedy ruky zlamat za to.Vacsinou to byva tak,ze sa chcu mladi ludia podobat svojim idolom,kamaratom...Nechutilo mi to a bolo mi z toho zle.Je mi aj teraz a je to fakt hnusny pocit ta chut v ustach ked si zapalis.Ale vidis,predsa si zapalim.Ja ale popri tom neublizujem opitou hlavou a nerozumnym spravanim z alkoholickeho opojenia.Ja si zapalim raz za cas ale nie som alkoholik.Ja nenavidim alkoholikov.Ale tak isto su to slabi ludia ako ja.Len stale pripominam,ze cigaretou nemam zatemneny mozog,stale normalne komunikujem,pamatam si co som robila...Takze sice ta cigareta smrdi,ale nerobi tolko sarapaty ako alkohol.

Malbor

Preco potom zakazali napr.anfetaminy drogy, vsak alkohol a nikotin je to iste ,ale to je dovolene, preco? Vies ako ludia trpia ked sa chcu zbavit zavistlosti od alkoholu a nikotinu. Nevies a ani nechci vediet je to hroza. A to nehovorim o benzodiazepinoch, ktore sa vo velkom predpisuju!!! Velmi vela ludi sa stalo zavistlimi od liekov ,proti svojej voli.A vies preco? Lebo ich nikto neupozornil ze zavistlost vznika tak rychlo. To az teraz posledne roky zacali s kampanou stop fajceniu, hoci dobre vedia, ze to nie je take jednoduche.

peter.

keby nepredaval cokoladu,slaninu, ludia by nemali obezitu

-//- alkohol, neboliby alkoholici

-//- zbrane, neboli by vrahovia

vies, je na cloveku ci ma dost vole a rozumu a ustrazi si to, nie cakat od statu ze mu spravi dietu

peter.

ale ja chapem tvoj alibizmus. Aj z vina ma stat peniaze/rovnake ako za cigarety/ a chcas aby sa jeho predaj zakazli?