Extremne suche miesta na tvary

Príspevok v téme: Extremne suche miesta na tvary
šiška

Ahojte, na tvary, presnejsie na spicke nosa, a na brade sa mi spravilo suche miesto, nie je velke asi dva krat dva cm... ale je extremne suche supe sa a je drsne.... musim pouzivat modru indolunu a natierat si dlhsiu dobu aby to vobec vsiaklo....

nikdy som to nemala, a vzdy som mala problemi s velmi mastnou pletou tak neviem co to ma byt. nepouzivam, nic co tvar extremne vysusuje

mam neprijemny pocit, ze sa mi to zacina robit aj na cele =((((

pomooooc

šiška

ahojte, dakujem

ja to cervene nemam, je to len sucha koza ktora sa odlupuje. Ked som si to zosupala, mala som to den normalne len citlive a na dalsi den sa to zaclalo vracat...

mozno je to len nejaka prva faza...

bara017

ahojte, ja tiez mam takyto ekzem na brade a okolo nosa, predtym som to mala na ocnych vieckach to bolo strasne:((( teraz na to pouzivam obycajnu vazelinu z DM drogerii Balea. Je to fajn ale uplne mi to nezmizlo je to take cervene trosku:-/

tamy1

to neviem :( moj ekzem na rukach ma inu podobu ako tie fliacky co sa mi ked sa ochladi urobia na tvari.kozna povedala , ze moze byt ale nemusi.tiez cudne.kazdopadne dufam ze som ti pomohla.inak keby tento konkretne v lekarni nemali neboj sa opytat lekarnicky na nieco podobne.tieto rady kremov na extra suchu a citlivu kozu ma niekolko vyrobcov.akurat ja pouzivam ten co som ti napisala :)

tamy1

ahoj , ja mam atopicky ekzem od malicka, a toto sa mne vyhadzuje na tvari v zime.konkretne nad a pod perou a na brade a pod.je to flak , ktory vyschne az tak ze je na nom supinkova koza.tvar som nikdy postihnutu ekzemom nemala-mam ho na zahyboch ruk.ja mam z lekarne krem na atopicku kozu- excipian(mastny krem) a vzdy ked toto pride tak natieram :) podla potreby :) a po 2-3 dnoch je to opat ok :) tak skus vyskusat - krem tusim stoji cca 4 eura teraz, 100 g balenie :) drzim paste ze sa takehoto problemiku rychlo zbavis