Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pokec, nevera... co robit...

Príspevok v téme: Pokec, nevera... co robit...
zufalazena

Ahoj. Ani neviem ako a co napisat a co vlastne od tohto cakat... Mala som s manzelom par problemov - minul nehorazne vela kreditu na telefonovanie s jednou zenou-kolegynou, mala vraj problemy, hrozil jej vyhadzov z prace a blabla... Ja som myslela, ze ma s nou podvadza, davala som si na to pozor. Potom som zistila, ze ju ma v mobile ulozenu pod muzskym menom... Kolko som sa naplakala, nas vtah bol prekrasny, nikdy by som toto nepovedala. Nemal s nou nic, ale ja som mu povedala, ze toto je posledna sanca. a dnes som na pokeci citala archiv jeho Rp, zase s tou istou zenou. Nebolo to nic zaujimave, ziadna laska, iba priatelstvo, ale pisal, ze si da pozor, aby som ja nevidela, ze si s nou pise, ona mu poradila, nech si utaji priatelov... ja neviem, mam mu to zas vytknut a zasa sa trapit alebo co mam robit? vie, ze toto je fakt posledna sanca... dokonca si s nou pisal v den vyrocia nasej svadby. Poradte mi prosim. Dakujem.

danulkaaaaa

ahoj zufala zena..
ja som mala podobny problem s priatelom, chatoval si s babami..dokonca si pisal sms..je toho troska viac..ziarlila som, lebo mal jednu otravnu spoluziacku, co mu pisala cele dni, inak ako zlaticko, mojenko mu nevravela..chodil sa k nej ucit..ked jej zomrela babka, bezal za nou..citila som sa strasne..a teraz v lete som ho nacapala s inou, ako ju bozkava v mc donalde..rozisli sme sa..a to sme si planovali svadbu, babo..strasne som trpela..po lete sa chcel vratit, chcel sancu..moja podmienka bola psychologicka..a tu sancu vdaka nej dostal...riesili sme co dalej, preco sa to stalo..poviem ti, je to tazke zacinat odznova..nikdy sa nedozviem, preco sa chcel vratit po tom pekle..hej, mali sme problemy..ale ktory par ich nema?
preto moja rada je, pokial si s nou pise..nic viac ako kamaratske spravy..kasli na to..ak budes ta ziarliva vozenies ho len do jej naruce..viem ako sa citis..ale mozes verit, ze to ako som sa trapila predtym a teraz..je neporovnatelne..vobec mu neverim..je to tazke...prijala som ho, lebo som ho stale milovala a nedokazala som sa vyrovnat s tym co sa stalo...ja som cele leto prerevala, nejedla som, nespala..cudujem sa, ze som sa nezrutila...nevladala som chodit..a on si s nou uzival v Benatkach a neviem kde vsade...
pozri ja by som mu povedala, ze ak potrebuje kamaratku, ok, ale nech berie ohlad na teba aj tvoje city..mozno vam pomoze psychologicka alebo nejaka partnerska poradna..
mozno to z jeho strany neberie viac ako kamaratstvo..a ty sa zbytocne trapis..drzim palce, aby si bola spokojna

darika

ty si ho najskor dohnala do kuta.Nedala si mu na vyber,tak ti klame.Ako mu mozes zakazat zenu,ktora je len ex kolegyna a dokonca daleko v cudzine.To ziadny chlap uz nemoze mat kamaratku?Ved vidis,ze je to len o kamaratstve.Keby si mu ju nebola zakazala,bol by sa s tebou o jej situacii aj rozpraval.Urcite by si uz teraz vedela,ako sa tam ma,lebo by nemal strach ti o tom povedat.Co je uz chlap male dieta,ze mu manzelka nieco zakazuje?Nehovor mu o tom,ze si mu zase smirovala do pocitaca.Len sa ho proste opytaj,ci nema nejake informacie o tom,ako sa ma v cudzine.Povedz mu,ze to bolo mozno hlupe mu to zakazat,ak v nom videla butlavu vrbu,mozno sa teraz nema s kym porozpravat.Takto mu to mozes povedat.A pocitaj aj stym,ze ti neprizna,ze s nou pise,lebo sa bude bat reakcie,ale daj mu najavo,ze mu veris a ze vies,ze aj ked jej napise,nic sa nedeje.
A viac to nerob.Viem ake to je smirovat a uz by som to neurobila.Je to ponizenie zeny.

AdamKrt

Ak Vam to pomoze a mate pristup k jeho pocitacu, mozem Vam pomoct, ako mu nastavit pocitac tak, ze mu to pokec zablokuje :)

jajka001

chce jej pomoct, nema sa na koho obratit, chapem ze sa bojis ale nemozes ho takto obmedzovat, este ked vidis ze su len kamarati, bud rada ze mas takeho skveleho manzela

marylin

a zas ten nestastny pokec :o( nikdy nepochopim tych chlapov, o co im vlastne ide?! chodime spolu styri mesiace, klape vsetko ako ma, aj sex a on napise jednej babe, ze je volny,ze sa s nou chce stretnut a uplne ine veci jej hovori (o sebe, svojom zivote, praci) ako mne. teraz neviem,comu mam verit. dufala som v to,ze s nim budem uz navzdy (aj ked sme spolu tak malo).
tak a ako si mam teraz vytvorit k nejakemu chlapovi doveru? preco je to take tazke?

dominkaaa

mate pravdu pokec kazi vztahy....:( tiez mam taky problem, kolkokrat som sa s tym mojim pohadala... a je to upne zbytocne :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pokec, nevera... co robit... - Fórum - ZDRAVIE.sk