Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chudokrvnost

Príspevok v téme: chudokrvnost
zvedava lulu

Chcela by som sa opytat,mam dceru,kt. mala asi pred rokom pri vyse 165 45kil,teraz ma 39kg.
Netusim ako schudla ...ci umyselne alebo nie,pracujem nonstop netravim s nou vela casu.
Doktor jej zobral krv z urcitych latok,a povedal ze ma malo zeleza a ze je chudokrvna...
Preto sa Vas chcel opytat,kedze je chudkorvna moze pribrat alebo bude stale taka chuducka?mna to trapi ,uz ani gatky jej niesu najlepsie

dakujem.

zvedava lulu

rng

ale ja som sa chcela opytat ci je moznost zeby sa moja dcera vratila spat do normalu?teda aby bola opat aj maso nie len kost:/napisala som to hnusne len nech nezabudnete na moju hl otazku...draz bude mat 15r co ked taka zostane?prestane sa vyvijat a ...:/

a ake tabletky sa davaju na nedostatok zeleza ??dakujem

zvedava lulu

mmmm

dakujem pekne za recpet:-)bude to fajne..pokusim sa :-)

no a ty s dcerkou chodis stale na odber krvi ??a uziva nejake tbl?ak ano ake?

mmmmm

pomazanka - 2kg červenych paprik,4 velke cibule,1 deko preosiat ,2dc octu,2dc oleja ,3dc vody,cibulu a papriky pomliet dat tam vsetky prisady nechat stat 2 hod. potom asi 30-40 min varit a dat horuce do mensich poharov a horuce do deky zabalit je to vyborne a ma to určite niečo do seba jeme to ku vsetkemu ako napr.kečup,dcera je vždy chudšia ale ked sa jej upravi železo ma aj lepšiu chut do jedla a trochu pribere ked to neni dobre tak naopak nema chut a aj schudne trocha,bere uz cely rok maltofer to su tabl. železo, je vela ked je zelezo ok ak chyba nema moc chut,este tolko- kraličie maso je moc zdrave

Ivka 1

Zvedava Lulu dobry by bol vceli pel a susene klicky mladych obilovin. Do stravy je velmi dobre zaradit cviklu a kompot z ciernych ribezli. Velmi dolezite je,aby aj
dcerka chcela zmenit svoje stravovacie navyky.

RNG

normalna strava s dostatkom zelenin by nemala mat u mladych ludi nasledok chudokrvnost.
Je mnozna len pri dietach, hladovkach a chybach absorbcie. Samozrejme pri nespravnych dietach, ktore nemaju dost zeleza, vitaminov B-6 B9(kyselina listova), B-12 a bielkovin, lebo toto vsetko je potrebne na tvorenie krvi.

zvedava lulu

prosim ta ako robis tu pomazanku?:-)

a tvoja dcera bola stale chuda?alebo z isteho obdobia ?
a uziva nejake lieky na nedostatok zeleza?este jedna otazocka ,ako sa stravuje?skonzumuje toho vela za den?ci v norme?

mmmmm

ahoj mam tiež dceru byva chudokrvna a železo dlhodobo nizke je tiez chudsia asi byvaju z toho chudsie neviem a aj unavena je z toho dobre su rajciny a cvikla a prišla som na niečo robila som pomazanku z červenej papriky dcera ju ustavične je ku všetkemu pri posl. kontrole mi povedali že sa jej začina krvny obraz aj železo upravovat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chudokrvnost - Fórum - ZDRAVIE.sk