Strach s noci prosiim pomozte mi

Príspevok v téme: Strach s noci prosiim pomozte mi
denisa lv

ludia prosim vas poradte mi mozno to bude zniet blaznivo mam 16 rokov a svoju postel mam daleko od spalne ale kazdy den a uz to trva dost dlho nemozem spat lebo mam pocit ze ked si zavrem oci a znovu otvorim ze predomnou bude nieco stat , uz s ami aj stalo ze vzdy o pol druhej sa mi zjavovala postava v ciernom a vtom momente ako sa mi zjavila som onemela a nevedela som zakricat na rodicov aby mi pomohli a kedykolvek idem do kuchyne vecer mam pocit akoby zamnou niekto stal a stava sa mi ze velakrat nieco vykukne spoza rohu mam velky strach a velakrat kvoli tomu preplacem vela noci , narusena niesom ani postihnuta ani psychycky labilna ale toto ma fakt dostava do depresii a neviem co mam robit prosim pomozte mi

pandie

no ono to je tak, že musis ist na spoved a ked potom pojdes na prijimanie tak ho musis v duchu darovat starkej a pomodlit sa tri modlidby (ale uz neviem ktore, ale tak ze za papeza, za toho cloveka a este neviem za co) potom ist na cintorin a zapalit sviecku a este raz sa to cele pomodlit. no a ja som na tom cintorina drzala za ruku toho chalana a popri modleni som na nu myslela.

jaja

no to znie dobre,ale co mam vlastne urobit?uz som sa za nu par krat modlila a pocula som aj o odpustkoch,ale neviem presne ako sa to robi.ty si na nu len myslela alebo sa aj modlila?

pandie

jaja,
neboj sa svojej starkej, ale ti nieco poradim, co viem, ze na 100% funguje:
mali sme stary dom na dedine, kde sa v jednej izbe nikto necitil dobre, vsetci sme sa tam bali, stavali sa tam aj divne veci, a par ludi (nikdy nie z nasej rodiny)vravelo, ze tam v noci (chodili sme tam ako na chatu)videlo babku v satke ist po izbe. v cirkev obcas (nechodim velmi do kostola tak neviem kedy presne, ale asi okolo sviatkov) robi taku vec co sa vola ze uplne odpustky a to znamena, ze ty mozes zachranit niekoho mrtveho kto je v pekle alebo nejako trpi alebo nemoze odist. tak ja som spravila vsetky predpisane veci a za ruku som drzala pri tom kamosa co ju viackrat videl. on si ju predstavoval a ja som na nu myslela.
potom sme sa cela rodina zhodli na tom, ze v tej izbe uz nic nie je. ani nikto. fakt cely zivot om sa tam bala co i len vojst, ale potom som tam v pohode sama prehrabavala skrine a nebala som sa. uz som bola sama...
mozno by si o tom mohla pouvazovat. hmmmm?

jaja

ja sa modlim kazdy vecer,ale aj tak to nepomaha.stale mam pocit ze v tom dome je moja starka,ktora zomrela.my sme sa nastahovali do jej domu.ja myslim ze ona tam stale je.dokonca aj mamina vravela ze citila ako si k nej niekto sadol a aj sa jej o nej sniva.mne sa snivalo s nou len par krat,ale raz to bolo take intenzivne.v noci som sa zobudila na zachod.ked som sa vratila do postele k priatelovi bola som taka vystrasena a chcela som co najskor zaspat,lebo som sa bala ze starku uvidim.a vtedy sa mi s nou snivalo.citila som ako sa ma dotyka vzadu na krku.nevedela som ci to je sen alebo naozaj.v tom sne som sa strasne bala otvorit oci,lebo som ju nechcela uvidiet.a ked som ju konecne zbadala,bola usmiata a povedala mi,ze nech sa jej nebojim,ze ona by mi nikdy neublizila.rano ked som vstala tak som este dlho citila ten jej dotyk na krku.no taku strasidelnu noc neprajem nikomu.

pandie

ahojte baby, no mne sa take nic nestalo, ale sa zaujimam o take veci. mojej mame sa vselico podobne stava od malicka. a uz viacero vestcov a liecitelov jej povedalo, ze ma tretie oko.
nechcem vas este navyse strasit, ale nemusi to byt ani vas pribuzny, ani dokonca nikto mrtvy, ale ani dobry. myslim si ze najlepsia obrana je modlidba, ci uz k panne Marii alebo k svojmu anjelickovi straznemu..

jaja

no ja mam zimomriavky ked si to predstavim.este ze nie som u nasich:-)ale nieco by sme mali vymysliet,lebo strach je zla vec.ja som rozmyslala ci by mi to nemohol pomoct prekonat psycholog...ale ak mi povie ze som cvok,tak to bude este horsie.

zabka

ahoj mne sa to uz zopar krat stalo Citila som ze niekto nadomnou stoji a bola to postava v ciernom bola trochu nahnuta ku mne a hned zmizla

jaja

mam ten isty problem,zatial sa mi nic nezjavuje,ale ked som sama v noci hore,citim ze nie som sama.stava sa mi to len ked idem na vikend domov-k rodicom,inak byvam s frajerom a tam je to v pohode.ked zaspavam tak sa mi par krat stalo,akoby sa ma niekto dotkol.uz som to skusala prekonat,ze si to len namyslam,ale aj tak nemozem ostat sama hore,lebo ten neprijemny pocit pride vzdy ked rodicia odidu spat.co by ste mi poradili?

aňa

denisa, mozno by si sa tej postavy nemala lakat, skus prekonat ten strach a chvilku ju len vnimaj..a ak budes mat strach aj nadalej skus sa zacat modlit..