Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

darcek

Príspevok v téme: darcek
luckaaaaaa

asi sa budete smiat ale uz sa zamyslam nad darcekom na vianoce pre priatela. ale hned to vysvetlim :) dopocula som sa taku informaciu zevraj sa moj priatel vyjadril ze ja neviem davat dobre darceky...tak som sa "nastvala" a povedala som si ze na vianoce dostane odomna darcek ze z neho spadne na zadok :)
skuste mi dat nejake tipy na fakt originalny a dych vyrazajuci darcek :) dakujeeem :)

masasko

Však ani mna, bola som z toho dosť prekvapená a aj dojatá.Najprv som si myslela že to je akože pohostenie na naš spoločný večer, ale bol to vlastne môj darček.

masasko

Na naše druhe vyročie mi spravil na taku veľku tacku s ovocim, bolo tam asi 6 druhov rôzneho ovocia krasne naaranzovane a v strede kružok ananasu s z ktorého bol kustik odkrojeny... všetko to znamenalo život, ten odkrojeny kúsok-čas, čo sme spolu a ten zvyšok, čo je pred nami, to rôzne ovocie (sladké, kyslé, šťavnaté...) bol naš vzťah, bolo tam toho ovela viac len už si presne nepamatam čo vštko to znamenalo. Ale bolo to super prekvapenie a fakt kreativne a lacné.

masasko

zuzic
no sem tam sa zadari:), to bol taky spontanny napad a vyslo. Ale aj priatel je niekedy dost kreativny, takže sme si kvit

alena12

noo skus nejake drahe hodinky,alebo klucenku od znacky auta ?ake ma auto?fabiu?tak od fabie klucenku...:)to bol priklad:-D
alebo retuazku,knihu na recepty ,alebo mu daj namalovat jeho obraz alebo vas spolocny obraz ,alebo nejake sexy spodne pradlo,puta,stroj na kavu ...nieco z toho sa ti zapacilo?

viac ma nenapada :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

darcek - Fórum - ZDRAVIE.sk