laska ?zvyk?alebo to sibe mne?

Príspevok v téme: laska ?zvyk?alebo to sibe mne?
jauznevjem

dobry den chcela by som tu napiat moj pribej lasky lebo mam z toho depresie a cv tych cistejsich momentoch sa uz pytam sama seba ci to nesibe nahodou tak mne .. mam 16r a mam pritela ktory ma 19 .. a s me spolu 8 mesiacov a mam utkvelu predstavu ze laska nemoze byt 8 mesiacov.. mozeme sa este stale milovat aj ked uz sa tak casto nedotykame.. napri ked sme spolu spavali ( cisto len spanok ) niekde v polovici tak sme sice nespali v objati ale bolo tam vjac doktykov... a tak ..stae mam predtavu ze uz ma nemiluje a chce sa so mnou rozsit no proste blbosti .. a ked si to tak premietnem tak odmietol koli mne vratit sa do skoly , nesiel na mesiac do ruska , splha sa ku mne domov rebrikom aby mi dal kvety .. piseme si zamilovane sms .. takto to vyzera ze anio ale moj pocit.. =( moze to by z toho ze uz nevjem co od radosti ?

abca

lleilla, to dnesne decka su asi ine:)...strasne skoro zacinaju so vsetkym, ver mi ze ja tiez v 12tich akurat tak babiky a v 15 ved som sa tak hanbila chalanov ze az,.. to som mala ine zaujmy...myslim ze sa nas takychto najde viac

lleilla

Tak ja pripustam,ze je to individualne,ale v 12 ma zaujimali jedine babiky a kreslenie a v 15 knizky,asi som ina ja,kedze laska u mna "az" po 20-ke :D,aspon ze trvala a nie 2 tyzdnove chodenie...tak nech sa dari

jaja:)

AdamKrt a lleilla myslism ze sa mylite ja mam 15 a myslim ze viem velmi dobre co je laska...a v 16tich to uz nieje hra to uz so normalne vztahy...hry su v 12nastich na zaciatku ked sa este nevie do coho sa ide...a verte ci neverte ja viem velmi dobre co je laska