Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tajomstvo-Zákon príťažlivosti

Príspevok v téme: Tajomstvo-Zákon príťažlivosti
rozmýšľam

Ahoj všetci...chcela by som sa s Vami podeliť o svoje pocity z jedného filmu,ktorý si môžete pozrieť na www.youtube.com. Volá sa Tajomstvo-the Secret...dajte si k tomu český dabing a ak máte hodinku a pol čas,tak si to pozrite a chcela by som vedieť Vaše reakcie. Ja som tým filmom fascinovaná:-). Je to dokument rozdelený na 9 častí do 10 minútových videí...myslíte,že má zmysel riadiť sa podľa zákona príťažlivosti?

Baro

Len sa podelim o moju skusenost... pred 6 rokmi, ked som skoncil strednu skolu som prisiel do anglicka s tym, ze sa tu chcem postavit na vlastne nohy a pod... chcel som zarabat "tazke" cashe, robit so slavnymi ludmi a byt v ich kruhu... po mesiaci som musel odist, lebo som nemal robotu ani peniaze...o 9 mesiacov neskor som sa o5 rozhodol, ze pojdem to skusit do anglicka. po tyzdni som zacal robit v kuchyni ako umyvac riadu. ziadna slava vam poviem... mal som toho az po krk, ale nevzdal som sa mojho sna. stale som videl seba medzi slavnymi. som bol jeden z nich...aby sa pribeh skratil, o 6 mesiacov som sa z kuchyne ako umyvac riadu dostal do politiky. nechapal som... dostal som kancelariu, auta,...stretaval som znamych ludi... takze pre mna secret funguje a funguje aj vam. ci si to pripustite, alebo nie...

Giovanni

vcera pred polnocou som si to cele pozrel,je to taka namotavka :) ale mozna dakde najde sa pravda,ale zabudli dodat ze to nepride len tak ze povieme si ze chceme 1 mil.€ tak o tyzden ich mame,preto daco musime aj spravit,cize biznis zacat atd...ako sa vravi nic nie je zadarmo :)

LOTO

už tu bežala taka o tom tema. Podla mna je to americká blbosť. ked si pritisahnes výhru v Lote,
daj vedieť :-))

nuttie

jedine co viem najst je uvod - prvych 20min. no ale ked hovorite, ze to tam je, tak budem hladat.

- otvorite youtube a zadate co? secret alebo tajomstvo???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.