kto má za sebou plastiku prs?? piiiiiiiiste,pls

lilien

mna by zaujimalo kolko taka operacia cca stoji?pise sa ze 100 000sk no neviem ze kde by som tolko vzala a keby aj ta nevem ci by na mna rodicia nekukali ze minam penezi nato

diana

Mám plastiku pŕs už rok a môžem len odporúčať.Každý človek má individuálne hojenie ,ale stojí to za to. Budete krásne,sebavedomé a pékné.Netreba sa báť je to uplne prirodzené.Operovala ma P.doktorka Ježovitová ,esthetic .

hermelínka

Ahojte všetci,aj ja mám pekné nové prsia.Operovala ma prednostka plastickej chirurgie na Rastislavovej v Košiciach DR.Zábavníková-veľmi šikovná.Stálo ma to len 52 tisíc.Bolelo to ako sviňa,ale keď máte pri sebe človeka,ktoý vás v ťažkej chvíli podrží-zvládnete všetko.Vrelo odporúčam,som veľmi spokojná a ešte aj teraz po dvoch rokoch sa každý deň dívam do zrkadla a teším sa aká som SEXI!

anka

Ja som uz po dvoch operaciach prs.Prva nevisla,lebo sa mi neprijal implantat a druhy krat som bola pred rokom a som velmi spokojna.Nehovorim,ze to neboli,ale ked mas pri sebe cloveka,ktory ta lubi, da sa to zvladnut a s vysledom budes urcite spokojna.Viem o com hovorim,zazila som to uz dva krat.Ak to zvysi tvoje sebavedomie len o trosku,tak nerozmyslaj.Moja sestra bola tiez a je velmi spokojna.Mam 34 rokov a jedno dieta.Po porode mi ostali ovisnute -hrozne prsia a plastika bol jediny sposob ako to zmenit.Nikdy som to nelutovala a keby to nevyslo na ten druhy krat,isla by som znova a skusala dalej aj ked po operacii si povies nikdy viac.Na bolest zabudnes a budes zo svojim telom spokojna a to je dufam hlavny dovod preco to robis.Prajem ti ,aby ti to vyslo.

lillla

LEA BA zlatko, že si ešte nekojila?Ja mám dve deti.Po prvom ok kočka bezo zmien,no po druhom(kojím už 17 mesiacov) je to fakt poznať...A tiež by som si to dala spraviť, keby mi nebolo ľúto obrať rodinu o 80 000.Radšej spravím deťom zdravotnú dovolenku pri mori...Možno potom, keď zvýšia materskú(aspoň 6 násobne) ha ha

livaa

LEA BA
No urcite by som si to nedala robit kvoli druhej osobe,len a len kvoli sebe. No ked si das kokosy tak sa ani necuduj ako to vyzera,niekto si to dava zamerne. Vela zien si da primerane prsia k svojej postave ze by si ani nespoznala ze su umele. Po detoch a kojeni pochopis o com to je....

lea ba

čo to hovoríte o zvýšeni ega? Chceš si dať urobiť prsia pre seba alebo pre druhých? Moja známa ma prsia, ale posôby strašne vulgárne tocha jej urobili väčšia a to nehovorím o pohľadoch uslintaných chlapov!!! Na pohľad to nie je vidno, al na druhý pohľad to je hrozne a aj na dotyk ako kus umeliny ked držíš v ruke.Ked sa pozrieš z boku je to najviac vidieť a ešte ked sa zohne!!! Aj malé prsia su krásne, podľa mňa by ste sa mali zamyslieť nad tým a poobzerať si nejaku osobu hore bez ak vám to dovoli, chytiť a ešte pred tým sa spýtať partnera, či mu nebude vadiť hladkať silikonový sáčok. AJ ja som uvažovala dávno, ale toto som všetko podstúpila predtým a vzdala som to!!!

bebee

heej holky a kolko to vlastne stojí? ked niekto hovorí že je to pre tých čo nemajú dať kam peniaze..je to hlavne o dobrom pocite..ak niekto chce,zoženie si lowe..kolko to je cca?

liliana 2

NEROBTE TO
Ty si urcite nejaky chalan alebo baba ktora druhym zavidi ze maju peniaze na plastiku.Aj ked len na 10 rokov aj tak by som to spravila kvoli sebavedomiu.No mne sa moje prsia pacia,tak neoodhovaraj ostatne baby od plastiky.Baby,chodte ak to chcete,zmeni sa vam zivot.Moja mamka ma silikony od 1983 a su super,nikto nevie ze niesu jej vlastne.A vobec sa nezmenili na ziadnu zuvacku ty primitiv.