kto má za sebou plastiku prs?? piiiiiiiiste,pls

laura30

Čaute baby, tiež by som si rada dala spraviť nové prsia, som po dvoch deťoch , ale druhé stále kojím(18 mes), nie sú ovisnuté., len \\\"vyfúknuté\\\" ;.Pôvodne som mala 75 B-C, teraz 75 A-B.Nechcem si dať nejaké veľké ozruty, len trochu zlepšiť tvar a maximálne na moju pôvodnú veľkosť.Všetko mi tam ukážu a vysvetlia? A tiež by ma zaujímala aspoň orientačná cena, lebo som počula, že sú medzitým rozdiely.Čítala som ale, že najskôr musím prestať kojiť(samozrejme), ale potom aspoň pol roka počkať, kým sa prsná žľaza \\\"vzchopí\\\" a telo zbaví hormónov.Díky vám pekne za rady.pa pa

livaa

Ivca I
Ze nemusim ostat na noc? A nebolo ti zle,nevolno po narkoze?? Cize bolesti sa daju zvladnut,hej,nemusela si brat ziadne tabletky od bolesti? Supeer
Niekde robia ten zakrok po menstruacii ze v case pred a v cese kramoch ten zakrok nerobia az po....tak neviem ci aj tam,teba sa na to nepytali?? A po kolkych dnoch si fit,ze mozes ist do prace?? Dakujem ti....

ivca l

Livaa bolesti zmizeli po 3 dnoch,na noc som tam neostala,isla som domov s maminou,kramy mi dosli o tyzden po operacii.

livaa

Ivca I
A co bolesti po operacii? Bola si hospitalizovana? A chcem sa spytat, ci musis byt po menstruacii ked ti robia zakrok? Dakujem ti,pa

ivca l

Livaa Robil to Dr.Guzanin,o druhej to zacalo,lahla som si na stol pod narkozu a o 3tej som si uz videla pekne prsia,dobre sa to hoji tak vela stasia.