Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale mi stoji...

petisek

a to masturbuju ve svých 56 ti každý den. Jde to samo, prostě sednu a dívám se na hezký holky v PC a za chvíli jsem

nika29

ako chlapi nechápem vás. môjmu priateľovi tiež vkuse stojí, stačí že sa ho dotknem, pobozkám.... a mne to nevadí, práve naopak. strašne ma to vzrušuje. šak je to dôkazom že je zdravý chlap

en

vy tady píšete buď rád někomu se jen tak lehko nepostaví, ale mě to taky štve....štve mě to hlavně proto,že když jdu na bazén tak pořád myslím jen na to ať se mi nepostaví ale jen vidím holku tak už je to tam...a to mi brání v tom se pěkne uvolnit a užívat si léto,
Dá se s tím něco dělat?

Onen

Buď rád, že ti stojí. Ja by som bol rád, keby som ho mal ako skala, lebo mám skôr opačný problém. Stáť sa mu moc už nechce a keď sa postaví, tak niekedy odkvecne a je po sexe! A to mám len 22 rokov

Fixxix

Masturbácia nepomáha ja mám ten problém stále a to som masturboval 1 hodinu v kuse a o 5 hodín mi stál zase.

lost

Ach, to su mi ale ludia :D

Nestoji, vadi. Stoji, vadi. Tak co ma ten tvoj chudak robit? :D

Pouzivaj suspenzor, alebo len pockaj a casom sa aj on unavi :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale mi stoji... - Fórum - ZDRAVIE.sk