Do Vianoc

zdenulka

baby ja som sa teraz zdravo nasrala na seb a,ze budem obmedzovat sa konecne a viac pohybu..uz sa nemozem na seba pozerat..

akinom007

baby mne sa podarilo schudnut 5 kg za 3 mesiace(viac som ani nechcela), takym sposobom ze som iba z jedalncika UPLNE vysadila pecivo. Inak som jedla normalne ako vzdy VELMI CASTO , nikdy nie vela naraz, jedla som aj 10-12 krat denne do sameho vecera , kazdy den aj sladkost.

ellika

veve_23..aj mne sa podarilo 2 kilecka dat dole..ale je to radost ked clovek vidi aj vysledok..aj ked mali ale doda mu to vacsiu chut:)teda aspon mne

lucia457

Dam to aj sem, nech mam srdce na mieste :P
Moja kamoska vedie v BA-Ruzinov stretka s babami co potrebuju chudnut... je fanaticka do vyzivy a aj trenuje, takze pokial by ste niektora chceli vediet viac info, tak jej piste na januska338@azet.sk ..Mne pomohla sa dostat za 3 mesiace do uplne novej formy...

veve_23

pozri zdenulka, prepac mozno som reagovala prehnane ale myslim si ze je jedno kolko kil ma clovek ak chce schudnut, niekto je spokojny ked ma 100 kil citi sa fajn, neprekaza mu to, v pohode, niekto ked ma tych sto kil tak si raz povie a dost! a ide schudnut, niekto je spokojny ked ma 60kg a niekomu to vadi, mne napriklad velmi, lebo sa necitim dobre sama sebe sa nepacim, a neviem zapnut vela veci a tak chcem schudnut lebo proste viem, ze ked som mala 55 a menej bolo mi ovela lepsie a citila som sa fit a tak na tom makam, aby som si prinavratila svoju vahu.
ked chces schudnut ty tak sa najskor pre to musis rozhodnut a hlavne to nebrat ako trest ale ako vidinu pre nieco lepsie. idealne chudnutie je zrejme dostatok pohybu, vela tekutin a male porcie 4-5x denne a najma vyzivne, cize vsetky tie BIO veci, ktore vsak idu neskutocne do penazi a tak pre obycjanych ludi je dolezity ten pohyb, obmedzenie sladkosti, ale zase niekedy si dopriat treba, vela zeleniny, tmave pecivo, a nejest cca 4 hodiny pred spanim, a myslim ze tymto sposobom to urcite pojde, i ked pomaly, ale urcite
tak vela zdaru, prvy krok je odhodlanie a povedanie si ja to dokazem, ja chcem vyzerat lepsie, citit sa lepsie