Do Vianoc

jaja582

Ahojte ak sa k vam mozem pridat taak dneska som jedla asi ze:
R: ovsene vlocky
D: cierny chlieb so zeleninou a platkovym syrom´+ bebe bola som v skole
O: tuniak s rajcinou+ zeleny caj
V: nie som hladna jablko
aa bola som na korculiach

UZnaozaj

ja sa tiez zatial drzim..chut na sladke nemam a tieto tri dni boli v pohode..dufam,ze mi to tak vydrzi minimalne do vianoc:)

eti28

ja sa zatial drzim, aj ked mala som teraz 4-dnove skolenie, tak som cez den musela fungovat na musli tycinkach a az vecer som si spravila zeleninovy salat, pripadne cottage s knackebrotom. na cokoladu nemam ani pomyslenie, to ma tesi najviac.

zuzic

a ja som zhresila:( s tym sladkym som nevydrzala lebo som do obeda nic nejedla a na doucovani poobede to na mna prislo a mala som poruke len cokoladovu tycinku:(

UZnaozaj

ahojte..tak ako sa vam dnes darilo?ja som mala celkom dobry den..bola som si zaplavat..nemala som nic sladke ani pecivo,cize som spokojna:)

realitka

ahojte baby :)..vy ste skupina, ktoru som hladala :)...pridavam sa k vam :)..vazim 75 kg , a meriam 172, chcela by som dat 7 kil dole do Vianoc....baby drzme sa.

veve_23

smelo do toho, dnes bolo krasne, taky bicykel by sa usiel, no bola som v praci, skoda, ale aj zajtra je den, snad bude pekne a davam si predsavzatie ze pojdem!!!
krasny start do noveho tyzdna :)

zuzic

takze babenky ja zmensujem davky,sladkeho sa ale nevzdam:), nepapam po piatej, ovocie len doobeda, no sport to nie je cas ale budem sa snazit cvivit kazdy den 45 brusakov, drepov a zdvihaciek na nohy...takze vela zhodenych kil nam prajem:)

eti28

ja takisto mam problem len so sladkostami, nahradim ich nacas musli tycinkami. z tmavej cokolady mi je zle a zo zavislosti na mliecnej sa potrebujem dostat. inak jem kazdy den ovocie, zeleninu, mliecne vyrobky, ovsene vlocky, tuniaka. velmi si nevarim, nejak mi to nechyba. chlieb nejedavam, skor nejaky knackebrot ci ryzove extrudovane vyrobky.