Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

solárko:)

blondik

skuste si nieco o solariach zistit,lekari odporucaju solarium napr.pri odvapnenych kostiach,solarkom sa rychlejsie vstrebava vapnik do kosti. Vsetko ma dnes svoje za a proti

egresko

Som zvedavy ktory lekar odporuca solarko. A ze 50 krat, LOL. ZIADNY. To ti odporuci tak kozmeticka z komercnych dovodov, ale pokozka dostava poriadne zabrat a o zdravotnom riziku ani nehvoorim. Krajsia jemna bledcia plet ako vysusena otmavnuta slivka.

blondik

tak babky moje ja uz pracujem 5 rokou v solarku vobec nie som neako tmava.chodim sa slnit len raz za dva tyzdne do najslabsieho solarka,nie je to zdrave je to pravda lekari odporucaju max.50x v roku.ale ked sa budete slnit s rozumom tak svojej kozi neuskodite,neda sa vsetko naraz aj farbu si treba pomaly vybudovat a nikdy nie sa spalit ,vzdy si dajte poradit. dobra rada.CO NAJSLABSIE SOLARKO;DLHSI CAS;FARBA VAM DLHSIE OSTANE:a vzdy pred slnenim si ocistite sami sklo s dezinfekciu.

Bowi

čaute baby... približne pred dvoma rokmi som začala chodiť do solárka..najprv minuta potom dve ..tri ..bola som možno 5 krat..a niečo sa mi zjavilo na tvárii netušila som čo to je ..na druhy den sa to začalo zvačšovať..šla som ku kožnej a zistili že mam popaleniny... mala som cely červeny ksicht ludia vonku sa zomna smiali ..ešte aj ciganky..ukazovali na mna prstom ..robili si srandy že mam pohlavnu chorobu..
..dali mi nejake tabletky...sice teraz po dvoch rokoch už nemam aaž taku červenu tvar..ale mam jazvy ..ktore budem mať ešte poriadne dlhoo zničilo mi to všetko ..neviem sa s tym vyrovnať ešte doteraz ..pre dievča je to niečo hroznee...a nikomu to neprajem zažiť ...
preto už NIKDY SOLÁRKO !

sisa72

ja chodím do solarka holá, ale je to každeho osobná vec ak chceš mat spodok tak si daj, a ak vrch tak tiež.. ja si napr.zakrívam bradavky ak nahodou nemám krem do solarka. raz sa mi stalo, že som sa nenatrela a bradavky som mala strašne citlivé taký divný pocit.. musela som ist aj k ženskej a na ultrazvuk.. naštastie to nič nebolo dala mi len krem a prešlo to.. odvtedy do solarka bez krému nejdem..v tehotenstve a pri dojčení sa to určite neodporúča.. bradavky sú pri kojení citlivejšie a solarko by ich mohlo podráždit, ale myslím že počas kojenia a tehotenstva solárko radšej vynechať..ved prvoradé je zdravé babätko!!!

mimi3

tehotna urcite nie. a hlavne nie v prvom trimestri. ja som to riesila samoopalovacimi mliekami. ale solarko urcite nie. je to predsa len ziarenie a mohlo by to uskodit. ale mna zaujima, ked uz kojim pol roka, ci mozem ist na zimu sem tam do solarka. ma s tym niekto skusenost.?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

solárko:) - Fórum - ZDRAVIE.sk