Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

isla po nom ina, on nerobil nic, co mam robit, som mimo?

Príspevok v téme: isla po nom ina, on nerobil nic, co mam robit, som mimo?
fujara

Neviem, co si mam mysliet o tejto situacii, ani ako ju mam riesit. Ide o to, ze mam znameho, v poslednom case spolu flirtujeme a mala som pocit, ze mu ide aj o nieco viac. Jeho zboznovane pohlady na mna, do oci, odprevadzanie domov. Mali sme za sebou aj prve, hoci len zatial jedno, rande. Minule sme vsak boli aj s kamaratmi a kamaratkami posediet vonku. Zrazu sa tam objavila nejaka jeho asi kamoska, ja ju nepoznam. Zacala sa ho velavravne dotykat a objimat okolo pasa, pliec. On nerobil nic, iba stal, ale ani nic nehovoril, ani sa jej nedotkol, ani sa na nu nepozrel. Neviem, ci ma videl, lebo stal chrbtom ku mne. Co si mam o tom mysliet? Co robit dalej, ako sa mam k nemu spravat, odmerane, ignorovat ho, milo? Vdaka.

neviem888

ahojte
mam patrocny vtah, sme si prvi, nedavno sa (nevedomky)preriekol a priznal ze ho laka vyskusat inu.teraz ma ist na chatu s priatelmi a ide tam aj zena co sa mu predtym vela pacila, teraz sa cerstvo rozisla.co mam cakat.co mam robit.zakazovat mu tam ist nemienim.a kedze to je stretavka zo skoly na tu chatu sa tiez nechystam.povedal ze sa nemam bat

ramirka

urcite sa spravaj uplne normalne...nevies kto to bol co ked to bola nejaka dobra kamoska...a on by to ani nepochopil keby si za to bola nejaka odmerana a odplasila by si ho zbytocne:))...

fujara

Prave napisal, ci si dalsi tyzden dame dalsie rande. Odpisala som, ze dobre, ale mam na vas otazku, ako sa mam na tom rande k nemu spravat, ze o nicom neviem, spytat sa ho na tu situaciu, mam byt odmerana, urazena alebo zabavna, mila, priatelska ako som bola doteraz?

fujara

Ja viem, ibaze ma to stve. Ja kym s niekym vobec pojdem na rande, skusam si najskor overit, ci to nie je zaletnik, ci po nom nejdu velmi baby, zistim, ze nie a po rande zrazu zistim, ze sa na neho lepia.

fujara

Okrem toho, oficialne este spolu vlastne nechodime, mali sme zatial len jedno jedine rande, cize by som mu ani nic nemohla vycitat, vlastne ani nemozem, lebo on vobec nic nerobil. Iba ona mi sla na nervy, ako sa k nemu vnucovala a tiskala.

fujara

Ak by som sa ho spytala, to uz bude vediet, ze ziarlim a bude si mnou prilis isty. A byvaly, ked sa dozvedel, ze ziarlim, este naschval flirtoval s inymi a bojim sa, ze aj tu to dopadne rovnako.

ramirka

mozno sa ti zda ze sa okolo neho kruti zrazu viac zien ked uz aj ty mas zaujem prave preto:)) uz si citlivejsia na tieto veci a aj viac si vsimas:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

isla po nom ina, on nerobil nic, co mam robit, som mimo? - Fórum - ZDRAVIE.sk