moj chlapec prostitut

Príspevok v téme: moj chlapec prostitut
michaelka25

ahojte.. pred chvilou som zistila - cez internet, ze moj chlapec sa prostituuje alebo prostituoval... bez zaplatenia clenstva na stranke si nemozem pozriet odkedy je registrovany:(
ma 28, ja 25, viem, ze sem pisem ako male decko,ale dost ma to zaskocilo:D
ked sme sa davali dokopy,pred mesiacom, tvrdil, ze pohlavny styk nemal uz vyse roka, neviem ci sa jedna o aktualny profil, vek sedi, ale ten moze nabiehat automaticky... uz som ho nakontaktovala pod falosnym profilom s tym, ze mam zaujem o jeho sluzby...ak sa ozve co robit? teda to bude asi rovno kos...ak sa neozve...neviem ci ho mam konfrontovat alebo sa tvarit, ze nic neviem, nechat minulost minulostou...
alebo ho postavit pred volbu, bud s tym seknes alebo odchadzam? ale to by som bola prilis tolerantna... o zdravie by som si asi tiez mala robit strach:D aj ked si robil pred 7 tyzdnami testy na pohlavne choroby, teraz uz chapem,preco:D
toto je patova situacia... som clovek liberalny, kazdy si je strojcom svojho stastia a aj taki ludia musia zit a zrejme ich k tomu prinutila zivotna situacia, vela z nich to asi robit nechce,ale ze sa to stane mne a takymto sposobom? ja som strasna slusacka, s chlapmi som zacala v opozdenom veku,mala som len dvoch a teraz toto...co chlap, to coraz vacsia tragedia:D hehehe
som zvedava na vase nazory a pripomienky... a vdacna za kazdy podnet. dakujem.

darika

Dievcata,berte si priklad od Michaelky.Ona ma zlu skusenost s chlapom,otrasie sa a zasmeje sa nad tym.Zivot ide dalej.Nie je vdaka zlym skusenostiam zakerna na dalsie muzske plemeno.

Objimajte stromy.Okludnuju.

presnetak

co sa furt navazate do Carmenita!!!
darika! ty radsej reaguj na temu a neutoc na Carmenita. ked si obdivovatelka AdamaKrta, tak si zalozte temu a moralizujte spolu.

poznamka:

Carmenita: no, adamkrt je expert na sex aj na vztah. Sexuje sice castokrat ani nie raz za mesiac a vztah nepozna ani z rychlika, ale co uz. Mozno by ta zena s nim nevydrzala ani jeden den, preto s nim nie je.

darika

Carmenita
Ale ty nemusis odchadzat z tejto temy.Teba nikto nevyhadzuje,neuraza,ani ti nic nevykrikuje.V tejto teme si myslim,ze si kvoli michaele-teme,ktoru zalozila.Tak preco chces odist?Ja takymto veciam nikdy nerozumiem.Ved pisme na temu a nie odkazy prispevkarom.A ked sa nam aj nieco nepaci,tak napiseme a koniec,ale nevytahujme to,co uz bolo zabalene.Ved si pisala,ze si to chcela ukoncit,ale ved ty si zacala pisat prva.Ved reaguj na michaelu,a nie na adama.Naco je toto vsetko?Ved ani toto zakladatelka temy nechcela.Treba obratit list a hotovo.Prajem pekny vecer.

Carmenita

darika moja zlata, som si uz precitala celu diskusiu,chcela som to aj ukoncit.citaj aj medzi riadkami a pekny vecer prajem vsetkym!

darika

Carmenita
Tak este raz.Ked nechapes od chlapa,tak snad pochopis od zeny.A na druhy raz.Takze nikto tu nechape,preco si zacala vytahovat nieco,co sa uz rozobralo a vyriesilo.A ked uz,tak na tu temu som pisala aj ja a aj ostatne,tak neviem pod akym dovodom komplexu to tu vytahujes stale na Adama.Alebo mas averziu na chlapov,ked ma on nas zeny nechat na pokoji?Mozno by bolo tebe treba zalozit temu a budeme reagovat aj na teba.A co sa tyka tej prostitutky,kurtizany a neviem coho vsetkeho,tak uz aj majitelka prispevku prisla na to,ako to Adam myslel,pretoze to uplne jednoduchym a cloveku rozmyslajucemu,sposobom vysvetlil.