moj chlapec prostitut

Príspevok v téme: moj chlapec prostitut
michaelka25

ahojte.. pred chvilou som zistila - cez internet, ze moj chlapec sa prostituuje alebo prostituoval... bez zaplatenia clenstva na stranke si nemozem pozriet odkedy je registrovany:(
ma 28, ja 25, viem, ze sem pisem ako male decko,ale dost ma to zaskocilo:D
ked sme sa davali dokopy,pred mesiacom, tvrdil, ze pohlavny styk nemal uz vyse roka, neviem ci sa jedna o aktualny profil, vek sedi, ale ten moze nabiehat automaticky... uz som ho nakontaktovala pod falosnym profilom s tym, ze mam zaujem o jeho sluzby...ak sa ozve co robit? teda to bude asi rovno kos...ak sa neozve...neviem ci ho mam konfrontovat alebo sa tvarit, ze nic neviem, nechat minulost minulostou...
alebo ho postavit pred volbu, bud s tym seknes alebo odchadzam? ale to by som bola prilis tolerantna... o zdravie by som si asi tiez mala robit strach:D aj ked si robil pred 7 tyzdnami testy na pohlavne choroby, teraz uz chapem,preco:D
toto je patova situacia... som clovek liberalny, kazdy si je strojcom svojho stastia a aj taki ludia musia zit a zrejme ich k tomu prinutila zivotna situacia, vela z nich to asi robit nechce,ale ze sa to stane mne a takymto sposobom? ja som strasna slusacka, s chlapmi som zacala v opozdenom veku,mala som len dvoch a teraz toto...co chlap, to coraz vacsia tragedia:D hehehe
som zvedava na vase nazory a pripomienky... a vdacna za kazdy podnet. dakujem.

Carmenita

adamtrt, ja som to chcela uz nechat tak, ty si zacal znova...pis si co chces,s tebou som uz skoncila!!! ludi ako ty fakt nemusim. radsej si rozoberaj gumy v inych temach a zeny nechaj laskavo napokoji.

AdamKrt

Carmenita:

verklikuj si dalej. Asi si nepochopila celu diskusiu, precitaj si ju este raz.

Ak niekto uvedie ciastocne informacie, tak sa nemoze divit, ze si to ini ludia zle vysvetlia. Tot vsjo. Ja nemam potrebu sa hadat, ale niekto ma dlhe vedenie, aby to pochopil a tak tu bude vrtat, vrtat a vrtat. Mne je sumafuk, co kto Tebe da, ci neda a co si o mne myslis a ake ciastocne informacie a dezinformacie preberas a co z nich pokombinujes ako spisovatel za roman.

Clovek sa tu moze bavit nad urovnou niektorych ludi, ako na zaklade jednej miernej otazky, co vedia vyprovokovat za diskusiu.

Tak este raz - ak niekto povie nieco nejasne, alebo co sa da vysvetlit viacerymi sposobmi, nemoze sa divit, ze zrovna ten jeho sposob bol pochopeny inac. Uz sa to tu vysvetlilo, tak nevidim dovod vrtat sa v tejto teme.

darika

Michaelka
Tebe drzim palce.Si dobra.Mne sa ratas,ako to vsetko vidis a reagujes.Myslis pozitivne a nevyplakavas.

A dajte uz pokoj Adamovi.Rieste tu temu,ktora bola zalozena.Ved je to uz fakt trapne.

Carmenita

adamkrt, daj uz pokoj. co mam este rozmazavat,teba?tak ako teda chces..je trapne,ze cudzie vztahy hodnoti clovek, ktory ma vztah na dialku.ved to ani nie je vztah.vyzera to tak,ze ani nemas take skusenosti...a mne da vela len clovek, ktory ma cit, rozum,skusenosti a netara dve na tri,len aby poburil plno zien a len aby sa mal s kym hadat. neviem, co si zac,ale ak je pravda,co o tebe pisali,tak si fakt trapny. tot vsjo!

AdamKrt

Carmenita:

iba to co o sebe niekto povie v jednom prispevku na ktory sa opytam. Ked si precitas celu diskusiu a vsetky vysvetlenia - krasne sa hra po boji na generala, vsak ? ;-)

Carmenita

michaelka, si velmy citlicy cloviecik, tak bacha na seba,aby si sa vela netrapila. ja som na tom tiez tak,ze citov mam az az,pomahat chcem kazdemu,no casto sa mi to aj tak vypomsti. drzim palce,aby si sa rozhodla spravne.

presnetak

michaelka25/ co si cakala tu na fore? ved tu ta malokto podpori a aj ked ta niekto podpori, tak ho primitivi zacnu oznacovat, ze je slapka, ku.va a pod. v tej krajine zije tolko moralistov, ale keby sme ich skutocne spoznali, tak zistime, ze su to tie najväcsie zrudy!!
prajem ti vela stastia v zivote:)