moj chlapec prostitut

Príspevok v téme: moj chlapec prostitut
michaelka25

ahojte.. pred chvilou som zistila - cez internet, ze moj chlapec sa prostituuje alebo prostituoval... bez zaplatenia clenstva na stranke si nemozem pozriet odkedy je registrovany:(
ma 28, ja 25, viem, ze sem pisem ako male decko,ale dost ma to zaskocilo:D
ked sme sa davali dokopy,pred mesiacom, tvrdil, ze pohlavny styk nemal uz vyse roka, neviem ci sa jedna o aktualny profil, vek sedi, ale ten moze nabiehat automaticky... uz som ho nakontaktovala pod falosnym profilom s tym, ze mam zaujem o jeho sluzby...ak sa ozve co robit? teda to bude asi rovno kos...ak sa neozve...neviem ci ho mam konfrontovat alebo sa tvarit, ze nic neviem, nechat minulost minulostou...
alebo ho postavit pred volbu, bud s tym seknes alebo odchadzam? ale to by som bola prilis tolerantna... o zdravie by som si asi tiez mala robit strach:D aj ked si robil pred 7 tyzdnami testy na pohlavne choroby, teraz uz chapem,preco:D
toto je patova situacia... som clovek liberalny, kazdy si je strojcom svojho stastia a aj taki ludia musia zit a zrejme ich k tomu prinutila zivotna situacia, vela z nich to asi robit nechce,ale ze sa to stane mne a takymto sposobom? ja som strasna slusacka, s chlapmi som zacala v opozdenom veku,mala som len dvoch a teraz toto...co chlap, to coraz vacsia tragedia:D hehehe
som zvedava na vase nazory a pripomienky... a vdacna za kazdy podnet. dakujem.

Popolkas

Skor ma urazilo to, ze ma Adamkrt nazval slapkou...Vytocilo ma to, kedze to tak absolutne nie je. Myslim, zeby sa mohol krotit. A nepaci sa mi ani to, respektive mi to je smiesne, ze napriklad vyvratil jednu studiu, o ktorej som stopercentne presvedcena, kedze sama pracujem pre mamutie laboratorium...Je to ako keby si sa s Einstainom hadal, ze 5x5 nie je desat, ale co uz.

darika

popolkas
Mozno si to brala ako utok na tvoju osobu,ale ja som tym chcela povedat nieco ine.Preco si tak isto nereagovala na Adamov prispevok,ked on to co myslel,napisal skoro podobne ako ja,az na to jedno slovicko.Ja som rovnako stara ako ty,ale vidim,ze ten chlap ma v strasne vela prispevkoch pravdu.Len z jeho 20 viet si kazda vyberie jednu,ktoru zase len zle pochopila a skonci to pardon za vyraz,ale ako v slepicinci,ked sa vsetky pustia do kohuta.Ja si jeho prispevky citam pozorne a treba uznat,ze mal pravdu vo vsetkom co tu pisal.To je to,co som tym prispevkom chcela povedat.Nechcela som sa dotknut teba.
Apropo-vies,ze ja som pred 15 rokmi ako 21 rocna nemala o internete ani sajnu?Tak to si dobraaa.

Popolkas

Mila darika, stalo sa to pred 15timi rokmi, mala som 20 rokov. Bola som taka mala zavislacka na internete a vtedy zazivalo internetove randenie svoj boom. Pocet chlapcov som zadala orientacne, dohodli sme sa na nete, ze sa stretneme a s jednym sme sa stretli raz, povedal mi na fleku, ze nie som jeho typ, o dva tyzdne neskor, som sa sla prejst s dalsim. Po centre mesta...Proste som randila. Nebolo to vazne, nebolo to sexualne. Nemenila som "x chlapov za rok". Ako som napisala, spala som s dvomi - mojim prvym a mojim manzelom.

A dovodom, preco som to napisala, je to, ze som chcela len ukazat, ze niekedy trva dlho, kym pride ten pravy a jedine tak clovek spozna opacne pohlavie, ked ho spoznava. Alebo je lepsie, ked sa 22 rocna vyda, o rok neskor porodi dieta a potom o par rokov rozvod?

Neviem, co este napisat. Zakomplexovana nie som, babenka uz bohuzial tiez nie.

darika

Adam
tym,ze to vzdas v tejto teme,sa najdu zase nejake zakomplexovane baby v druhej teme.Aj ja si pamatam,ze sme mali spolu konflikt,aleto neznamena,ze ked mas pravdu,ze ju odskriepim.Precitala som vsetko aj spatne a ako zena,mozem tiez len suhlasit,ze ked niekto vymeni 8 chlapov za rok,nerobi dobre meno.Ci uz s nimi niekym sex mam,alebo nie.A ked aj nemala,ako to bolo potom myslene," vystriedala som 8 za rok".
a co sa tyka tejto temy,ja by som urobila to iste.Neriesila nic,len dala pa pa.

AdamKrt

ekhart:

zo slusnosti. Snazim sa radsej argumentovat, vysvetlit, nez sklznut do nejakej hadky. Ale vsetko ma svoje hranice. Vzdy sa vsak snazim na otazky odpovedat. Rozumnemu cloveku postacia argumenty. Asi dufam, ze v ludoch najdem skor tu rozumnejsiu stranku. Ale to mozno hladam niekedy skor ihlu v kope sena.... :)

ja1111:

ja to vzdavam :) V internetovej diskusii clovek nikdy vyhrat nemoze :)

AdamKrt

ekhart:

zo slusnosti. Snazim sa radsej argumentovat, vysvetlit, nez sklznut do nejakej hadky. Ale vsetko ma svoje hranice. Vzdy sa vsak snazim na otazky odpovedat. Rozumnemu cloveku postacia argumenty. Asi dufam, ze v ludoch najdem skor tu rozumnejsiu stranku. Ale to mozno hladam niekedy skor ihlu v kope sena.... :)

binghan

HLAVNE ADAM KRT BY NEMAL ODBOČOVAŤ OD TÉMY. AK CHCEL, MAL REAGOVAŤ K TÉME A NIE, KOĽKO VZŤAHOV MALA ISTA DIEVČINA , KTORÁ SA DRŽALA TÉMY A VYJADRILA SVOJ NÁZOR, SKÚSENOSŤ. TOTO, NIE JE FÉR!!!