moj chlapec prostitut

Príspevok v téme: moj chlapec prostitut
michaelka25

ahojte.. pred chvilou som zistila - cez internet, ze moj chlapec sa prostituuje alebo prostituoval... bez zaplatenia clenstva na stranke si nemozem pozriet odkedy je registrovany:(
ma 28, ja 25, viem, ze sem pisem ako male decko,ale dost ma to zaskocilo:D
ked sme sa davali dokopy,pred mesiacom, tvrdil, ze pohlavny styk nemal uz vyse roka, neviem ci sa jedna o aktualny profil, vek sedi, ale ten moze nabiehat automaticky... uz som ho nakontaktovala pod falosnym profilom s tym, ze mam zaujem o jeho sluzby...ak sa ozve co robit? teda to bude asi rovno kos...ak sa neozve...neviem ci ho mam konfrontovat alebo sa tvarit, ze nic neviem, nechat minulost minulostou...
alebo ho postavit pred volbu, bud s tym seknes alebo odchadzam? ale to by som bola prilis tolerantna... o zdravie by som si asi tiez mala robit strach:D aj ked si robil pred 7 tyzdnami testy na pohlavne choroby, teraz uz chapem,preco:D
toto je patova situacia... som clovek liberalny, kazdy si je strojcom svojho stastia a aj taki ludia musia zit a zrejme ich k tomu prinutila zivotna situacia, vela z nich to asi robit nechce,ale ze sa to stane mne a takymto sposobom? ja som strasna slusacka, s chlapmi som zacala v opozdenom veku,mala som len dvoch a teraz toto...co chlap, to coraz vacsia tragedia:D hehehe
som zvedava na vase nazory a pripomienky... a vdacna za kazdy podnet. dakujem.

babenka1

Prepáč, ja som len vychádzala z tvojho príspevku, kde si písala "ja som za rok vystriedala osmich". Keď také niečo niekto napíše, určite si nikto nepredstaví, že šlo o nevinné sedenie v reštauráciách a randenie. Takže nabudúce to napíš jasnejšie, že ste sa len stretávali.
Čo sa týka mňa, ja som mala v priebehu 4 rokov dva vzťahy, prvý trval dva roky (skončil kvôli vzdialenosti), druhý trvá rok a pol. A ak ťa to zaujíma, o panenstvo som prišla v 19, po takmer roku chodenia.

ekhart

Adam Krt, si super, aj ja ta zeriem a zeriem tvoje komentare. Carmenita, Presnetak a Popolkas su pravdepodobne schyzofrenicka porucha osobnosti jedneho cloveka. Kurtizana Popolkas - pekne to znie, snad ti to vyjde :)))

AdamKrt

Popolkas, Dnes 15:31:

vysvetlis mi, prosim takemu tlkovi ako som ja, ze ako moze suvisiet napr. 10 rokov manzelstva s vystriedanim 8 vztahov za rok ?

OK, nazvala si to vztahmi. Mozno hovorime o tom istom, ale par krat rande by som vztahom nenazyval a z toho mohla byt mylna interpretacia. Staci ?

AdamKrt

Carmenita: neprekrucaj. Ta veta koncila otaznikom, cize to bola OTAZKA na danu osobu.

To, ze sa mi nieco este nepaci, alebo nesuhlasim s tym, neznamena to, ze niekoho neviem akceptovat. Ale suhlasit s nim nemusim a ani sa mi pacit nemusi, to co robi. Jednoducho si svoj nazor na to poviem. Aj na mna moze mat ktokolvek nazor, ze sa mu nepaci, to ci ono. OK, beriem. A co ? Vymenili sme si nazory a je to :) Ty o mojom charaktere nevies nic. To, ze sa mi nieco nepaci a nesuhlasim s tym este nic nehovori o mojom chraktere. Alebo si jasnovidka ? ;-)
-----------------
Popolkas:
2 minuty Ti pre pana stacia na co ? Na rozhodnutie podlahnut zivocisnemu pudu ? Teda neviem, ale hovori sa, ze cloveka nespoznas niekedy ani za cely zivot, ale ohodnotit niekedy niekoho za 2 minuty, to na akom manazerskom, ci psychologickom kurze ucia: ako sa stat psychologom za 5 minut ? To je snad na nobelovku, taky uspech v psychologii... :)

Popolkas

bingham, akurat som prisla do prace, tak pisem narychlo a obcas ujdu pismenka. A nie, nerobim prostitutku, len zijem v krajine, kde je o 10 hodin menej ako na Slovensku. To keby niekto chcel zaparat.

Popolkas

carmenita, Adamkrt tu komentuje vztahy inych, pritom ma "priatelku". Moj drahy, az budes mat za sebou 10 rokov manzelstva, potom si komentuj, zatial mi siahas skusenostami ani nie po lytka. Az sa rozhybes a priatelku urobis manzelkou a prejdes si tym, o com si doteraz len cital, daj vediet.

michaelka, daj vediet, ako ti to dopadlo. Myslim na teba.

Popolkas

babenka: o akej zlej povesti tocis? Bola som panna do 20tky a to aj vtedy, ked som "chodila" s tymi chalanmi. Ak sa teda za chodenie povazuje navteva restauracie, kina a prechadzka. Kedy by som mala podla teba chodit s chalanmi vonku, ked nie v 20tke? Nebudem s niekym predsa rozbiehat vztah, ked mi hned zacne nieco neprekonatelne vadit. A takto som aspon spoznala, co chcem a co nie a nasla som si toho praveho, s ktorym sme si sadli hned a teraz sme uz roky manzelia. Kolko rokov si vydata ty, ze tu poskytujes mentorske sluzby? Nie je pravda, ze sa clovek potrebuje zamilovat za tri mesiace a potom mu trkne- AHA, sm zalubeny. Vsetky studie potvrdili, ze stacia prvotne dve minuty. Predpokladam, ze ty si prisla o panenstvo skor ako ja, ci sa mylim? No vidis. Lakavo tu prestan rozoberat moju osobu, si velmi neprijemna a neohladuplna.

Carmenita

ani ja nechapem, preco tak riesite 8 vztahov. co vas je do toho? holka chcela pomoct niekomu inemu,tak co sa do nej navazate?
a adamkrt:vravis, ze nesudis. tak potom preco o nej vravis ako o kurtizane?to nie je sudenie? dost si protirecis! co aspon este viac svedci o tvojom charaktere. a ak aj niekoho mas, lutujem tvoju priatelku, lebo takehoto citoveho chrapuna by som teda poslala kade lahsie.a ak si sam, tak sa ti teda necudujem!!!!! nemam rada radikalne nazory, bez akehokolvek zamyslenia sa!!