Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tento rok budem mat 23 a zacali mi rast prsia...

Príspevok v téme: Tento rok budem mat 23 a zacali mi rast prsia...
PUsh.up

Nie ze, by som sa teraz stazovala... ale nemoze to byt nejaka hormonalna porucha??

Prsia som nemala nikdy velke, no vsimla som si to najprv na bradavkach, ze su nejake vacsie, prsia citlive a zvacsuju sa, nie o vela zatial ale... zeby neskora puberta?

Ani som nepribrala, neberiem antikoncepciu, tehotna by som tiez nemala byt, nezmenila som stravovanie...

Pravdaze sa tesim, ale pravdu povediac zaujimalo by ma co sa to deje...

PUsh.up

Este ma napadla taka hlupost mozno, cele leto som rozmyslala, ze si dam silikony... a v polke augusta mi zacali rast, mozno je to sugescia =)))))))))

PUsh.up

No tak ja napisem, ako dopadol test, aj ked som si na 99,9% ista, ze nie som tehotna...

Ja len dufam, ze mam proste len stastie... a nie je to nejaka vada

alzbee

Ak tehotna nie si, tak myslim, ze si svojim pripsevkom mnohym dievcatam, ktore tuzia po vacsich prsiach, dodala nadej:))

PUsh.up

Myslim, ze nie som tehotna, test som si sice nerobila... Ale aj keby som prizmurila obe oci - to bud by som bola v 4tom mesiaci alebo 2hom tyzdni... a ziadne ine zmeny nepozorujem... ale ked mi skonci menstruacia spravim si test, i ked si myslim, ze keby som bola v 4tom mesiaci uz by som mala aj ine priznaky...

V ktorom mes., si bola ked si na to prisla...?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tento rok budem mat 23 a zacali mi rast prsia... - Fórum - ZDRAVIE.sk