Erekcia a fajčenie

Príspevok v téme: Erekcia a fajčenie
jozef_kunik

Zdravím,

Chcem sa spýtat na taký moj problém s erekciou. Mam 19 a sex som ešte nemal. V poslednej dobe som si všimol že mi zmizla ranna erekcia a s dosahovanim erekcie pri masturbacii je to tiež take že som si neni sam sebou isty proste. No tak som sa začal o tento problem zaujmat aby sa moja erekcia dostala do normalneho stavu bez toho aby som musel nevštivit nejakeho odbornika. Tak som sa dočítal že erekciu sposobuju rozne srdcove problemy cukrtovka fajčenie alkohol atd. proste choroby a nezdravy štyl života. Predpokladam že choroba to nebude, ale že tento problem u mna vznikol na zaklade 4 rokov fajčenia. Tak som s fajčením sekol a začal som aktívne športovat. Chcem sa teda spýtat či je možne že sa moj problem zmenou životneho štylu zlepší, alebo musím navštivit odbornika a zrejme budem zavisly na modrych a inych farebnych tabletkach :( Nie som totalny impotent...a nemyslim si že to je psychyckeho razu...ďakujem za odpovede

Makiavelli

4 roky su este celkom malo, cize to oslabenie zrejme nebude jeho dosledkom /aj ked iste riziko je tam vzdy/.. Clanok o tom tu -odkaz odstránený-
Bezne treba na take poskodenie, aby ti odisla erekcia, cca 10 rokov.. Ale spravil si dobre, ze si s tym sekol.. Ak by sa erekcia nezlepsovala, NEHLADAJ rady na nete, ale chod za UROLOGOM!! Takto prebieha vysetrenie -- -odkaz odstránený-

janekMY33

ale to neny tym zdravotnim stilom ja fajcim 35 az 40 denne a to uz 20 rokou a ranna erekcia este funguje nie tak casto ako by som si to predstavoval ale ano a sexovania nim.3x tyzdenne a stravujem sa velmi ale velmi nezdravo nesportujem a podobne veci

jozef_kunik

alzbee: Ďakujem v to dúfam :)

vol: Dievča bolo ked so si ešte nejako neuvedomoval a bola aj ruka aj usta no a ta erekcia bola nejaka slabšia...ja by som potreboval 100% stav

spokg: Ďakujem ale touto cestou by som zatial išiel nerad. Keď už nejake pripravky tak na lekarsky predpis.

Ďakuejm zatial a všetky rady

vol

skús si nájsť normálne dievča č ťa bude mať rada takého aký si a aj s tvojimi chybami (neber to ako narážku na tento problém) ja len si myslím že ženská ruka či ústa alebo aj niečo iné by ti tam dole zdvihli tvoje naradičko....

alzbee

Osobne si myslim, ze v 19tich rokoch sa nemusis modrych tabletiek obavat!:) je chvalyhodne, ze si zmenil zivotny styl a ja verim, ze sa ti to pozitivne odrazi aj na erekcii. Bud trpezlivy, vysledky sa iste dostavia...