oklamal ma, neviem ako znovu verit

Príspevok v téme: oklamal ma, neviem ako znovu verit
lilina7

Ahojte, mam taky problem s mojim priatelom, ked sme spolu zacinali a nebolo to este take vazne, na jednej panskej jazde si vymenil cislo s nejakou babou, ktora mu potom vypisovala...a samozrejme aj on jej...nebolo to z jeho strany nic intimne, lebo som to videla na vlastne oci, ale dotklo sa ma to, lebo sme spolu zacinali a zdalo sa mi to ako rana pod pas. Potom, ked sme hladali v jeho vypise z faktury jedno cislo, nasla som aj odosielanie sms v nocnych hodinach na jedno cislo. Ked som sa ho na to pytala, nechcel mi to povedat, ani v jednom ani v druhom pripade, o co ide a tak. V tom prvom pripade sa mi ospravedlnoval,ze to bola chyba a pod, v druhom mi vysvetlil, ze ide o kamaratku. Noo nakoniec z toho vyslo, ze ide o kamaratku s ktorou v minulosti spaval...nejde mi do hlavy, ze si kamarati vypisuju v noci v neskorych hodinach a k tomu vzdy vtedy ked sme my dvaja spolu neboli. Vzala som to, ze ok, ze kamaratka...a vidm, ze odvtedy sa aj jeho sparavnie zmenilo. Lenze su to len slova, comu ja mozem verit..a mam strasne pochybnosti, ako nahle sme spolu som ok a vsetko je super,ako nahle som ja doma a on doma(NEBYVAME V JEDNOM MESTE) stale ma trapi co robi a ci mozem verit. prosim vas co si o tom myslite? Som blba, ze ma to serie? alebo ma to vobec vyznam a mam tomu dat este sancu?

tutuna

Never mu, moze sa pokusit o to znova, je dost podozrive, ak si vypisuju neskoro v noci, iba ak by islo o zachranu zivota alebo zivelnu pohromu, by som to pochopila. Ja som sa uz popalila, byvaly urobil rovnaku chybu viackrat a nakoniec som to ukoncila, lebo sa nepoucil a mylsel si, ze my vzdy odpustim, ale preratal sa. Predtym som mu davala ultimatum, bud ja alebo ona a povedal mi, ze ho obmedzujem a som stihacka. Mne osobne by sa nechcelo v noci pisat spravy iba s akoze kamosom.

lilina7

JA! noo a ako sa k tomu stavias? Ja sa snazim brat to , ze ta bolo. Ale tazko sa mi s tym vyrovnava...snazim sa k tomu nevraciat ale vzdy ma nieco napadne...

ramirka

no podla mna opravnene neveris a vies preco? nielenze je naozaj cudne to na co si prisla vypisovat si s nejakou kamoskou po nociach a v tvojej nepritomnosti..ALE.ze ked si s nim ta dokaze opantat svojim spravanim ze zahodis pochybnosti za hlavu ale akonahle spolu nie ste mas velke pochybnosti ktore ta zozieraju a to je prave to..je to nejaky siety zmysel tvoje vnutro ti nasepkava ze nie je nieco v poriadku....

liluskaa

podla mna mas dovod neverit mu. ani ja by som mu uz tak nedoverovala a stale by som mala podozrenie..ved to nieje podla mna normalne ze vypisuje neakej babe po nociach tajne bohvieco..
neviem co ti poradit, neviem ako dlho ste uz spolu, ale ty by si mala vediet ako sa choval ked bolo vsetko fajn a ako sa chova teraz, akym sposobom sa zmenilo jeho spravanie..lebo na chalanoch je skor vidiet ked nieco taja, nevedia to tak zamaskovat a zahladit stopy ako baby..ak sa ti nieco nezda, vysvetli si to s nim, abo ho posli niekam...

mironn

ty sa sa uz asi raz popalila, vsak? vobec mu neveris a ak s tym nieco neurobis, tak ho stratis, lebo jeho to jedneho dna prestane bavit. ak ta bude chciet podviest tak ta podvedie a mozes sa aj po..., poskladat.zacni mu verit, lebo ak to budes robit dalej tak ty sa z toho zblanis a jeho, ako som uz pisal, to prestane bavit a posle ta do haja.