CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to

Príspevok v téme: CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to
zufala4210

chcem uz konecne zabudnut . Ludia ako mam zabudnut na cloveka ktoreho som sialene MILOVALA??? ako??? ide mi prasknut od zialu .. preco sa to muselo skoncit?? ja sa uz vazne NEDOKAZEM NIKDY!!! zlubit ked som navzdy statila jeho ...
Preco som musela spravit tolko sprostych chyb?? v podstate si za to mozem sama ale ja nedkozame dalej ..... mam 19 . NAco v zivote hladat lasku??? tak NACO??? toto je moja prva velka rana.. a ak toto je laska nikdy ziadnu nechcem!!! Chcem vratit cas!!

zufala4210

ronny on to zobral v pohode aj ked viem ze asi to nechapal vtedy co som spravila.......... Povedz preco clovek zisti aku chybu spravil az ked je neskoro??? Preco on je stastny a ja ...... sa stale utapam v myslienkach ....Stale stlae stale.... Co by bolo ... Keby vtedy nepoviem co som povedala, boze co mi vlastne na nom vadilo .. ja nechapem . Ale aj tak by to 100% kvoli velkej dialke neslo ale aj tak .. Chvilu som ok a chvilu to boliii az si myslim ze to nezvladam ..

ronny26

dakujem, aj ja to tak citim, ze som dobry clovek a hlavne skromny :-)))...no a to som nevedel, ze ty si sa rozisla s nim a este k tomu ako pises bez vazneho dovodu...nuz ale kvoli niecomu to bolo a vtedy ti to prislo spravne...a ako to vtedy zobral on?

zufala4210

Ja som taka krava.............. Vsetko mohlo byt inak . Preco ,.... Rozist sa s niekym bez vazneho dovodu a potom to lutovat a tlc si hlavu o stenu ... Co by bolo keby.... TAk mi treba!!!!!!!!!!!!!!!

zufala4210

rony........ si dobry clovek ::)) Aspon z tvojich nazorov to tak citim ...... A urcite aj ty este budes zazivat to co VTEDY..

ronny26

nuz tak to bude ciste teoretizovanie, ale dajme tomu...v prvom rade by ma musela presvedcit, ze ma naozaj lubi, uz by som nebol ja ten, kto by o nieco prosil, nieco dokazoval, uz by to bolo na nej...ale asi je fakt zbytocne o tom filozofovat, kedze to nehrozi...a ani neviem ci ju vobec poznam, mam o nej len svoju zidealizovanu predstavu a hovori sa ze, "O človeku, ktorého milujeme, môžeme najmenej povedať, aký vlastne je"

mne jesen az tak nevadi, sice je to take pochmurnejsie teraz, ale viem, ze raz vyjde slnko a vsetko bude prekvitat :-)...takze sa snazim s optimizmom hladiet dopredu...a s tym ucenim mam aj ja trochu problemy, nechut tam je strasna, ale vzdy sa nejako donutim...no a chut do jedla ti zase zavidim, mne nechuti vobec, ale to nesuvisi s nou, to mne tak vseobecne nechuti ;-)...tak drzim palce, nech sa to zlepsuje zo dna na den a nech opat zazijes ake to je milovat a zaroven byt milovana ...

zufala4210

rony a ako by si sa inak zachoval , keby ta osoba kvoli ktorej sa tak trapis chce s tebou chodit? MA to tak napadlo.....:)

zufala4210

rony tak je mi cellkom fajn ... len sami tie moje dni zdaju strasne prazdne ved ty vies ako to myslim ze??Alebo co by bolo.. keby... A problem je ten ze mam hroznu nechut do ucenia... a strasnu chut do jedenia :(((( strasne ma to stve!!!! A nic ma dako nebavi ...... A inak aj ty sa uz tak tesis na jar a na leto??? Leboo ja strasne..... Tato jesen ma ubija.. Ale inak je vsetko docela ok..:)

ronny26

bibka555:
ver mi,ze by som chcel,velmi,ale zatial som taku nestretol...a ja si radsej chvilku pockam na "tu pravu", ako keby som sa mal dat narychlo dokopy s niekym len preto aby som nebol sam a aby mi mal kto vypisovat sms-ky

zufala:
tesim sa s tebou, ze je ti lepsie...je to vsetko v tebe, ty rozhodujes o tom ako rychlo sa z toho dostanes a ako dlho sa v tom budes utapat...a to je to najlahsie, utapat sa v minulosti, ovela tazsie je posuvat sa dopredu, zit pritomnostou a buducnostou...ja sa mam kazdy den lepsie a lepsie, nejatrim zbytocne rany spomienkami a ked na mna nejake dolahnu tak ich zahanam, nenecham sa nimi unasat...a zistil som, ze svet je pestry a ponuka milion moznosti,co som vsak doteraz akosi nevnimal kedze som si nechal "zatemnit mysel" jednou vecou...a jeden citat na zaver :

"obyčajná zamilovanosť robí človeka slepým, pravá láska mu však otvára oči" (Viktor Frankl)