Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nejake skusenosti s Escapelle?

denisdena

Ahojte, 1.1. sa nam stala nehoda, praskol kondom, do 12 hodin som užila Escapelle a 6.1 som dostala menzes (v tom čase som ho aj očakávala) bol úplne normalny silny a dlhy ako vždy, žiadne zmneny. Od vtedy ako sa to stalo vobec nemam chuť na jedlo, schudla som asi 1-2kg a mam stále take divné pocity v podbrušku a mam stale chuť na sex čo som po menzese vobec nemala par dni. Neviem či to može byť so stresou alebo tabletka nezaučinkovala aj napriek tomu že som menzes dostala. Na test sa chystam nejaky ten deň no nemam odvahu, lebo sa bojím. Čo myslíte možem byť tehotna ked mam bolesti v podbrušku a nechutenstvo? Ďakujem pekne

chruňo

s priatelkou sme mali taku nehodu tak si musela vziat...zatial nejsu ziadne vedlajsie ucinky .takze zatial ok..dufam ze zaberee

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nejake skusenosti s Escapelle? - Fórum - ZDRAVIE.sk