jedlo pri chudnuti

Príspevok v téme: jedlo pri chudnuti
dietnicka

Zalozila som temu,kde si mozeme poradit ak vieme,co je vhodne a co nieje vhodne pri chudnuti...

ja by som sa chcela opytat mozu sa pri chudnuti jest pomazanky?

neviete,ake varene jedla niesu moc kaloricke?napr rizoto,halusky s kyslou kapustou ,sunkova pizza a co este ?skuste sa pripojit ak mate napady:-)

ja uz neviem,co si vyvarat :-(

zuzic

funnysunny:) neboj sa pat dni si nepribrala pat kil urcite:) od pondelka ides do toho dalej neboj sa urcite si nepribrala vela:) inac toto je aj moj problem aj teraz som dlhsie nachladnuta a nemozem cvicit lebo moc nevladzem a potom mam z toho taku blbu naladu:(

FunnySunny

aaaaach prosim vas potrebujem aby ma surne niekto povzbudil, prosim prosim, uz 6 tyzdnov si tak pekne pomalicky chdnem, sportujem, schudla som takmer 5 kil a pekne sa mi zacala formovat postava a teraz som ochorela, bola som tyzden doma a viete ake to je ked clovek nema co robit a nemoze sa pohnut z domu, len papa a papa lepsie povedane len zere a zere :) teda aspon ja....tento tyzden som mala kazdy den taky energeticky prijem ze mi to staci asi aj na 5 rokov dopredu a zjedla som tolko cokolady ze uz zacinam hnednut :) no proste ide len o to ze sa bojim ze ked som si takto roztiahla zase zaludok a pripomenula si aka je cokoladka a pukance a vsetky tie veci dobre tak sa bojim ze uz sa nevratim do mojho zdraveho stylu na aky som nabehla pred chorobou.....prosim vas, napiste mi niekto ze za tyzden som nepribrala vsetko spat a ze sa do toho zase dostanem lebo sa asi rozplacem....nechcem si nic vycitat, chcem si proste povedat ze nevadi, tak zase od pondelka ale prestavam tomu sama verit....prosim prosim potrebujem surne povzbudit

lleilla

:D
dakujem,pred par dnami si mal reakciu na mna,ze by si uvital viac mojich prispevkov do tem,tak sa cinim a nadbieham si nasledujuce dni(tyzdne)-:o)