živnosť v dnesnej dobe?

Príspevok v téme: živnosť v dnesnej dobe?
ewinka

Zdravím, stale viac a viac sa pohravam s myslienkou, ze si zalozim zivnost... rada by som prevádzkovala nejake solárko, alebo nieco podobne... :) oplati sa to teraz? alebo to radsej ani neksusat? :) avsak je to aj tak na tej ceste... ze asi viac ano ako nie.. ale i tak chccem nazor si precitat... dakujem, a blbé poznámky si nechajte pre seba... :) Majte sa...

Saeun

Ewinka poviem Ti, že založiť si živnosť v dnešnej dobe je ako upliesť si na seba bič. Nechcem ťa odhovárať ani odrádzať, ale pri tejto vláde, ktorá ide živnostníkov zruinovať by som to nerobila. Ja mám v rodine dvoch živnostníkov a pomaly ich chytá kolaps, keď platia odvody. Dobre to zváž a ak s tým začneš tak ti prajem veľa šťastia:)

AdamKrt

Tak tak. Na solarko potrebujes vybavenie. Najlepsie je zariadit si pracu tak, kde davas vela pridanej hodnoty /svojej prace/, ale vybavenia a materialu potrebujes co najmenej.

babenka1

Solárok je už strašne veľa, veľká konkurencia a navyše potrebuješ veľký počiatočný kapitál. Radšej si sprav nejaký certifikát z predcvičovania aerobicu alebo iné cvičenie.

AdamKrt

klarka_: to sa nediv. Ved do solarka dojde len tupy clovek :) Normalny vie, ze solarko je nebezpecne. Potvrdi Ti to kazdy dermatolog.

salatka

ak to chces, tak to rozbehni, ja som si prednedavnom rozbehla firmu... asi tak dva tyzdne je na webe a mame uz aj zakaznikov..tak snad to pojde ....

asdfjklô

noo... sak ked si rozhodnuta, tak si zaloz. hlavne ked vies, ze ti ho budu ludia navstevovat a ked si zvolis dobre miesto... ale ja osobne by som same solarko asi neotvorila, ked uz, tak by som si ho otvorila s nejakym fitkom alebo kozmetikou, abo tak. ale to bude asi tym, ze ja solarka moc nemusim. u nas na sidlisku bolo jedno cisto len solarko a nebolo tam dlhsie ako pol roka. no kazdopadne treba si najst vhodne miesto podnikania...
a ci sa ti to oplati, to ti nepoviem, no ja neviem, ci tam, kde si ho chces zriadit je dost ludi, co chcu chodit do solarka...