Meska mi menstruacia

nemnem

Asi nie si, ked ti testy vysli negativne, ale ja by som nesedela doma so zalozenymi rukami a necakala 21 dni s meskajucimi kramami, po dvoch tyzdnoch by som sla na gyndu, co by mi meskalo...Alebo este pockat 8 mesiacov a ked porodis, budes vediet, ze si bola tehotna...
Ked sa tak bojis, tak nech si chalan da kondom alebo ti pirule, nie? To sa budes strachovat kazdu sukacku?

macuuuuuuška

Vieš...ja osm tehotna ešte nebola tak neviem či som...proste..a tomu gyn...asi pojdem...ale mysliš že by som mohla byť?:(

jednoockoo

macuska. tak to snad ty vies ci si tehotna nie?:D chod za gyn. nech ti pichne vyvolavacku a nestresuj ak nemas preco :)

macuuuuuuška

AHojte....meškaju mi mesiačiky uš skoro 3 tyždne...prvy tyžden som si robila tehotensky tes..vyšiel negativne potom zase o tyžden neskor a ten tieš bol negativny..možem byť tehotna???? dakujem za odpoved....

slivina

Dakujem za odpoved. Stres nemam ziadny a som zdrava. Uzivam Euthyrox 50 na stitnu zlazu pol roka, neviem, ci to moze mat suvislost. kdesi som citala, ze nadmerna davka Euthyroxu moze sposobit zoslabnutie menzesu (mam bolestivy, ale minuly mesiac ma bolelo brucho len trochu jeden den) a nespavost (posledne tyzdne sa v noci budievam). Problemy so stitnou som mala naposledy pred desiatimi rokmi a to som brala len 20 mikrogramov Euthyroxu. Minuly mesiac som mala menzes nacas, ale vacsinou to mam tak par dni hore-dole, tak dufam, ze to bude len par dni.

neva

slivina
stres, nervozita,psychika, prechladnutie,strava, .... je toho mnoho, čo môže ovplyvniť meškanie menzesu.
Inak tých 28 dní, to je len taký priemer, kludne Vám môže prísť na 24 - 33 dní, je to v poriadku.

slivina

Poradte aj mne- ja som mala dostat menzes vcera, aj sa tak citim, zeby uz mohol prist ale este stale nic, pritom som ovulovala uplne nacas. Tehotenstvo vylucujem. Preco mi potom meska?