Je toto "nevera" ? Velmi sa trapim!

Príspevok v téme: Je toto "nevera" ? Velmi sa trapim!
ukji

S priatelom chodime spolu vise 2 roky, posledny cas je to ale u nas nalomene. Teda z jeho strany. Povedal mi ze uz ku mne neciti to co by chcel, ze uz mu na mne tolko nezalezi a pod, nerozisli sme sa, ale nas vztah je momentalne na dost zlej urovni, ja by som to chcela take ake to bolo, ale on stale nevie ci to tak este chce, vraj potrebujde cas.. a ja som si v tom case ked som sa najviac trapila koly mojej nenaplnenej laske k nemu, zacala pisat s jednym davnym spoluziakom. Stalo sa to nahodou, nasla som ho na nete, napisala mu.. on sa mi vtedy davno velmi pacil, ale niekdy sme spolu nic nemali, ani len flirt.. to ze si piseme mi pomaha v tej bolesti ktoru mam koly priatelovi. Priatela som nikdy nepodviedla ani len pohladom na ineho a ani teraz nerobim nic zle, s tym byv.spoluziakom si piseme cisto ako kamarati, nie je v tom nic.. ale priatelovi som to zatajila, vzhladom na nasu momentalnu situaciu, by to bolo asi dost na skodu, keby to vedel, kedze sme uz aj tak na hrane a nevieme ako to pojde dalej.. no ten chalan sa mi zase paci tak ako vtedy davno.. robim nieco zle? Mam totiz vycitky, ale na druhej strane, ved nie koly mne sme na tom s priatelm zle, ja som nikdy nechcela aby sme takto dopadli. Lubim ho, no on ma jeho chladom trapy.. mam si prestat pisat s tym chalanom, je to nefer? Je to nieco ako "podvadzanie"? :(

milovna

ale tak bud si vyberies,ze raz sa bude chciet k tebe vratit a ty budes vediet ,ze ta nelubi,alebo ina moznost pretrpiet bolest co prejde rychlo a zacni mat novy vztah s inym kto ta bude lubit.je to tazke,ale da sa to prezit.flirtuj s tym kamosom a skus sa nanho nahaluzit a rychlo zabudnes na toho svojho ex

ukji

long island ja by som to normalne priatelovi urcite povedala, vravela som mu vzdy vsetko.. ale teraz sa bojim ci by to ten nas nastrbeny vztah uplne nezlozilo, preto mlcim.. on sa nespyta, pretoze si je sity ze mu take nieco poviem..

ukji

milovna ani ja to neberiem tak v pohode, ze som s nim aj ked je taky chladny.. ale nerozumiem sama sebe, trapim sa strasne moc, ale moja laska k nemu je taka silna, ze stale verim, ze sa prebudem a on ma bude zase tak lubit ako predtym.. Neviem uverit, ze nieco take nadherne co sme prezivali mohlo skoncit.. Viem, ze ak by sme s priatelom boli na tom tak ako predtym, nikdy by som si s inym nepisala... ale tak moc to boli, ten nezaujem :(

long island

nerobis nic zle, nechavas svoje emocie plavat na povrch a nekorigujes ich v hlave (typu "nesmie sa mi pacit, nesmie sa mi pacit!! a pod>> ako keby si to vedela kontrlovat). Uvidis ako sa to vyvynie. S priatelom a aj s kamosom. Priatelovi o tom povedz, ked sa spyta, inac ho to naozaj nemusi trapit, s kym si ty na nete pises.

milovna

nemyslim si ze je to nevera a este ktomu nieco zle,pretoze to co robis aspon sa menej trapis.kludne si s nim pis a neskor zistis ,ktory i bude stat za to,pretoze keby som bola ja na tvojom mieste,tak ja by som to psychycki nezvladala,kebyze viem,ze on ku mne nic neciti.ja by som nemohla byt stakym chalanom.