Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne a strava

Príspevok v téme: Akne a strava
bibba

Chcem sa spytat tych co maju akne a zbavili sa ho, alebo sa im akne zmiernilo vdaka uprave jedalneho listka. Alebo niekoho kto sa vyzna do potravin a pokozky. Nejedla som nic sladke uz 3 tyzdne a nevycistila sa mi plet tak ako by som chcela. Ked som si volakedy dala takuto kuru bez cukrov, tak po dvoch tyzdnoch sa zlepsilo o dost a po mesiaci bola dokonca vyborna. A teraz je to inak. Vsimla som si, ze jem v poslednej dobe viac mäsa. A mozno aj viac syrov. Podotykam ze ze arasidy, chipsy a podobne su pre mna tabu. Budem rada ak niekto napise svoje skusenosti alebo uzitocne rady. Co sa tyka precistenia organizmu roznymi udajnymi zazrakmi ako je aloe vera, chlorella, herbalife a nebudem tu predsa vsetko menovat, poviem rovno: mne to moc nepomohlo... ja verim tomu, ze kazdy si svoj problem dokaze zhorsovat stravou tak by ma zaujimalo co konkretne vie dost zhorsovat akne okrem cokoladky a tych par inych hriesnych veci... Diky :)))

d-J

zena.atlas.sk

nasla som tu clanok taky priehladny neviem na akej stranke to je ale vizera to tak ze wanda je asi nejaka somarina pre zeny kt. sa nudia ... isla som totiz cez google :))

to je v skratke to ze najprv zacnes vynechavat niektore potraviny a postupom casu zistis ze jes stale to iste, ak vobec este nieco :) podla mna ale tebe to nehrozi len som pisala skusenost s kamoskou

bibba

co je ortorexia? ja mam uz 21. snazim sa vypit denne 2 L tekutin. liter vody, liter caju. zda sa mi ze to trosku pomaha :)

d-J

mam 19, rozumiem ti ze ta to trapi hlavne ked skusat vsetko mozne a selektujes .. no cim menej sa tym nedokonalostiam venujeme tym sme viac v pohode:)moja plet ma obdobia kedy je super a niekedy aj tie horsie preto pisem hormony a ty ? kolko mas rokov ?

p.s. inak poznam jedno dievca kt. takto dostalo ortorexiu (nic sa nema prehanat..

bibba

d-J hehe vsetko si povedala dobre. ja pijem tiez len vodu. a caj. este mineralku, ale uz aj tu som vysadila. malokedy si dam colu a tieto veci. a ty mas kolko rokov ked cakas nato kym hormony nebudu take blaznive? :))

d-J

ahoj predpokladam ze sa dneska pozries na svoju temu opat :)) mam podobny problem ako ty - tiez skusam postupne vynechavat veci a skusam co mi robi dobre a co nie , myslim ale ze bohuzial to zalezi od kazdeho cloveka co este plet zvlada a co nie : napr. ja nemozem pit mlieko,jest vela masa(inak pre maso nesu nase creva az tak super prisposobene pretoze su dlhe a potrava sa rohlada a kusocky pomalicky hniju:( to iste plati aj o plesnovitych syroch obsahuju kulturu kt. je tazko stravitelna), dalej som si vsimla ze ked jem nieco ako cipsy alebo mastne veci tiez mi to nerobi najlepsie , potom ak pouzivas zubnu pastu kt. ma velku koncentraciu flor viac krat za den akoo by si mala tiez to sposobi malicke vyrazky v okoli ust , dalej sladene napoje ako sprite atd. , myslim ze to ale nieje iba problem jedalnicka ale aj hormonou pred menzesom , nalady a stresu , psychickych problemov , podvyzivy a dokonca ajzdravotneho charakteru: zubneho kazu ,zanesenych criev a hnisavych mandly.dufam ze som ti aspon trosku pomohla ja mam momentalne rezim : cista voda, neutralne potraviny(velmi dobre robi mrkva) malo soli , zelenina , nedrazdive potraviny, vyhnut sa z casti aj bielemu pecivu.inak este jedna dobra sprava - postupom casu sa nam hormony ukludia a nedokonalosit bude cim dalej tym menej a est erada na zaver ( viem ze ti to vadi ale skus si nedokonalosti neskrabat a nebabrat a tak predides ich rozsireniu)

bibba

a okrem toho ked mas inak peknucku tvar tak sa do toho pravdepodobne prd vyznas... xcem aby sem napisali ludia, ktori take nieco maju za sebou... ci vylucili tiez len ako ja sladke a mastne, ale uplne zacali menit svoje jedlo od prisernych zakladov ze vynechali trebars aj cestoviny alebo co ja viem co... vselico sa mi zda neskodne a mozno to na plet skodi tiez. tak som to myslela.

bibba

ty si napisal toto: len som napisal ze strava az tak akne nesposobuje... :)

sposobit nesposobuje. ale ti ktori akne maju sa obmedzovat musia, ovplyvnuje to plet. hotovo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne a strava - Fórum - ZDRAVIE.sk