Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bakalárska práca

Príspevok v téme: bakalárska práca
zuzi23

ahojte tento rok ma čaka bakalárka a chcem sa opýtať tých, čo to už majú za sebou, kedy ste začali písať bakalársku prácu? O 2 týždne chcem ísť prvýkrát za školiteľom, ako to prebieha? Mám mať už nejakú predstavu alebo mi on poradí načo sa mám hlavne zamerať, prípadne odporučí literatúru. Som externistka. Dakujem

InLoweee

ja som bola prvy krat min. tyzden za konzultantom (-tkou) :) ... povedala mi, ze si mam zacat zhanat literaturu, urobit resers a potom prist opet za nou aj s nejakym obsahom prace, teda o com by som asi chcela pisat. to je vsetko (tema bakalarky ma pravne zameranie, t.j. mam ju z verejnopravnej katedry) ...

vevericka

no ja som v na zaciatku zimneho pozhanala literaturu, nieco mi dala skolitelka..cez volny cas citala a robila si vypisky, kde co je dobre a dolezite, pisat som zacala po zimnom, ked som mala hotove skusky, nieco cez velku noc, a dokoncila po skuskovom v letom (to bolo meiac pred odovzdavanim)

unicorn

ja som si pri Bc. zháňala knihy cez leto, školiteľ mi aj povedal, podľa ktorej sa mám hlavne riadiť.
a písala som hlavne cez zimné skúškové, ked mi ostali ešte nejaké dva týždne voľné.
ale začala som troška skôr.

teraz už idem diplomovku písať :D

rada

Ja som pracu robila hned ako som dostala temu... Hladala literaturu, urobila som si reserz, a pisala. Bakalarska praca je skor o teorii, takze treba co najviac literatury... treba sa aj spytat veduceho bakalarskej prace, ci ma nejaku predstavu, ake stretnutia a ked bude ochotny, tak ti aj sam doporuci literaturu. No inak nie vzdy su ochotni. Teda ja som nemala. Robila som vsetko sama. Cim skor bude odovzdavat, tym lepsie. Budes moct prepracovat a pritom sa ucit aj ine predmety...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bakalárska práca - Fórum - ZDRAVIE.sk